Analist Açıkladı: Altın ve Bitcoin Güçlenerek Dönüyor!

522

Bloomberg’in kıdemli emtia analisti Mike McGlone, altın, ABD tahvilleri ve Bitcoin (BTC)’in eskisinden çok daha güçlü bir şekilde küllerinden doğduğunu gören bir ekonomik gelişme öngörüyor. Verdiği yeni bir röportajda McGlone, “büyük bir geri dönüş” veya gayrimenkul ve hisse senedi piyasaları gibi risk altındaki varlıklarda derin bir düzeltme olarak adlandırdığı şeyi öngördüğünü söyledi. İşte detaylar…

Sahip olunabilecek en iyi varlık Bitcoin olacak

McGlone, “büyük bir geri dönüş” veya gayrimenkul ve hisse senedi piyasaları gibi risk altındaki varlıklarda derin bir düzeltme olarak adlandırdığı şeyi öngördüğünü söyleyen McGlone, sözlerine şöyle devam etti:

Bence olacak olan şey büyük geri dönüş. Daha yeni başlıyor. 1929’un sonrası gibi olabilir, ama bence 2008’in sonrası gibi olacak veya belki de 1987 çöküşünden sonra olduğu gibi olacak. Bu daha yeni olmaya başlıyor ve 40 yıldaki ve çoğu insanın hayatındaki en büyük enflasyon buna başlıyor. Bu dönemi atlattıktan sonra, Bitcoin’in gezegendeki en iyi varlıklardan biri olarak gerçekleşeceğini düşünüyorum. Bu benim temel durumum… Benim bakış açım, sahip olunacak en iyi varlıklardan bazılarının altın, ABD uzun tahvilleri ve Bitcoin olacağını düşünüyorum. Bence deflasyona geri dönüyoruz ve deflasyon yapmanın en iyi yolu fiyatlarda büyük bir artış elde etmek ve sonra onları yıkamak. Biz de bunu yapıyoruz. Henüz daha yolun başındayız.

Analist Açıkladı: Altın ve Bitcoin Güçlenerek Dönüyor!
 

Analist, kripto para piyasalarının yeniden canlanmaya başlamasıyla birlikte, Ethereum’un (ETH) Bitcoin (BTC)’in yanında masadaki yerini de kazandığını söylüyor. McGlone, öneminin kanıtı olarak Ethereum ağına güvenen stablecoin’ler ve NFT’ler gibi büyük kripto sektörlerinden bahsediyor ve sözlerine şöyle devam ediiyor:

Ethereum, fintech, tokenizasyon dünyasında devrim yaratıyor. Bana göre, tokenizasyonu neyin durdurduğu sorusu, NFT’lere bakıyorsunuz, çoğu Ethereum ekosisteminden geçiyor.

McGlone BTC fiyatının uçacağını düşünüyor

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, lider kripto para Bitcoin (BTC) ocak ayından bu yana yaklaşık  yüzde 35 oranında düşerken, kripto para piyasasında korku dıugusu da önemli ölçüde arttı. Sonuç olarak, birçok insan, piyasanın kripto para kışının ne kadar derinde olduğunu ve bahar belirtileri olup olmadığını merak ediyor. Bloomberg Intelligence kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, riskli varlıklardaki ayı piyasaları tamamlandığında kripto para birimlerinin diğer tüm varlık sınıflarından daha iyi performans göstereceğini belirtti. Daha önce McGlone, Bitcoin’in 2025 yılına kadar 100.000 dolara ulaşma yolunda olduğunu söylemişti.

Bitcoin İvme Kazandı: İşte Uzman Yorumu ve Kritik Veriler!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku