Analistler Umutlu: Bu Altcoin’ler Yüzde 200-300 Yükselecek!

108

Kripto para piyasası ( Bitcoin ve diğer büyül altcoin projeleri) bu hafta sonu yükseliş notuyla kapanmaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Son zamanlarda, küresel kripto piyasa değeri, Bitcoin (BTC) ve diğer büyük altcoin projelerinin al – sat yapılan kritik fiyat seviyelerinin üzerinde tutması nedeniyle, 1 trilyon doları geçen değer konumunu geri kazandı. Bu senaryo, yatırımcıların ve trader’ların dikkatini, fiyat hareketini yakından takip ettikleri ve gelecekteki tahminlerde bulundukları için altcoin projelerine yönlendirdi.

Bazı analistler, kripto para piyasalarında yüzde 200-300 arasında artış beklendiğini iddia ediyor

Yakın piyasa gözlemlerinden sonra, ünlü kripto para yatırımcısı ve analisti Michael Van De Poppe, piyasanın önde gelen büyük altcoin projelerinin mevcut işlem fiyatlarından yaklaşık yüzde 100 – 200 boğa koşusu için hazır olduklarını kesin bir dille iddia ediyor. Kriptoarena.com olarak görüş ve analizlerine yazılarımızda sıkça yer verdiğimiz deneyimli kripto para analisti Van de Poppe, iddiasını kanıtlamak için Avalanche (AVAX) hakkında yaptığı çalışmalarını ve analizlerini açıkladı. Popüler analiste göre, AVAX 50 günlük hareketli ortalamasını aşmak üzere ve bu yeniden testin satın alma baskısının ortaya çıktığını doğrulayacağını iddia ediyor.

Ayrıca, Michael Van de Poppe, gözlem ve incelemelerine dayanarak, önde gelen kripto para birimlerinden biri olan AVAX’ın önceki en yüksek seviyeleriyle birlikte 26 doların üzerinde işlem göreceğini belirtiyor. Ek olarak, Van de Poppe, Avalanche (AVAX) için beklenen 1D boğa ayrışması olduğunu söyledi. Analiste gmre, paylaştığı bu nedenle AVAX yakında 37 ila 41 dolar arasında işlem görebilir.

Yaptığı tutarlı tahmin ve analizleriyle ünlenen kripto para topluluğu, altcoin piyasalarındaki beklenen yükselişten emin

Kripto para topluluğu görüşüne göre, piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimi olan Cardano (ADA), Ağustos ayı sonuna kadar 0,711 dolar fiyat seviyesine ulaşacak. Bunu başarmak için, Cardano (ADA)’nın mevcut fiyatından yaklaşık yüzde  56.20 oranında sıçrama yapması gerekirken, ağın Vasil hard fork’u hala bekleniyor.

altcoin

Daha sonra, topluluk, VeChain ağının yerel altcoin projesi olan VET’i de inceledi ve tahminlerini paylaştı.. Tahminlerine göre, VET’in, 31 Ağustos’tan önce yaklaşık yüzde 107.66’lık bir artışla 0.0486 dolarlık hedef fiyatına ulaşması bekleniyor. Lider kripto para birimi söz konusu olduğunda ise, topluluk, Bitcoin (BTC)’in 30.000 dolar seviyesinin üzerinde bir hamle yapmasını ve bu yılın Ağustos ayından önce 32.493 dolara ulaşmasını bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku