Bu Altcoin Piyasalara Meydan Okuyor! Yükseliş Sürüyor

66

Kripto para piyasasındaki genel düşüş eğilimine rağmen, altcoin Maker (MKR) gelişmeye devam ediyor. Maker bugün 811,28 dolardan işlem görüyor. Son günde altcoin yaklaşık yüzde 5,72’ye varan bir artışı temsil ediyor. Son 24 saatteki olumlu hareketlere rağmen, mevcut piyasa hissiyatı düşüş gösteriyor ve 2022 Ekim ortasına kadar sürmesi bekleniyor. MKR’nin bugün işlem hacmi 47,47 milyon dolar. Ayrıca şu anda CoinMarketCap’te 55 numarada yer alıyor. 24 saat içindeki fiyat değişimi 50 doların üzerindedir. Şu anda: 24 saatin en düşük seviyesi 752,01 dolar, en yüksek seviyesi ise 816,50 dolar.

Piyasalardaki düşüş trendşne rağmen altcoin MKR fiyatını ne arttırıyor?

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Ethereum Merge’den sonra, ETH fiyatının artması yerine düşmesi nedeniyle çok sayıda tahmin başarısız oldu. Madenciler doğrulayıcılar için terk edildi ve karlarını kaybetti. Merge tarihinden hemen önce birçok madencinin ETH’lerinde işlem yapmasına yol açtı. Üretici tokenni, ABD dolarına sabitlenmiş bir stabilcoin olan Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. ABD dolarının sabitlenmesi, değişken bir piyasada altcoin projesinin daha fazla istikrar kazanmasına yardımcı oldu. Maker, merkeziyetsiz finansmanın (DeFi) öncülerinden biridir. Kullanıcılar, kullanımı kolay olduğu için merkeziyetsiz borsaları tercih ediyor.

altcoin

Ayrıca, kullanıcılar doğrudan oylama yoluyla tokenlerinin yönetimine katılabilirler. Platformdaki esneklik, Bitcoin ve Ethereum fiyatları düştüğü için daha fazla insanın tokeni benimsemesini sağlıyor. Maker’ın yüksek işlem hacmi, günlük yatırımcıların bundan kar elde etmesini ideal hale getirir. İşlem hacmi şu anda 48.101.071 dolar seviyesinde bulunuyor.

MKR kısa sürede düşüş yaşayabilir

MKR için piyasa hissiyatı, kripto paranın düşüş eğilimine girmesi ve rallisini durdurması için güçlü bir şekilde devriliyor. Altcoin, 960 dolar, 1060 dolar ve 1160 dolar direnç seviyelerini test etmek üzere. Bununla birlikte, kript para 800 doların üzerine çıkamazsa, 600 dolar, 700 dolar ve 800 dolar destek seviyelerinde kalması bekleniyor. Bazı uzmanlar, piyasa güçlerinin güçlü bir belirleyici olmasıyla birlikte, ralliye rağmen fiyatların aniden düşebileceğine inanıyor. Piyasa analistleri, Maker’ın (MKR) alıcıların daha fazla altcoin satın alması ve fiyatı artırması için yeterli ilerleme kaydettiği konusunda iyimser.

altcoin

Bununla birlikte, yatırımcılar daha fazla Maker token almayı reddederse: büyük olasılıkla bir düşüş eğilimi meydana gelecektir. Yüksek oynaklık, son zamanlarda kripto para varlıkları için bir sorun olmuştur. Maker fiyat çizelgelerinin teknik ve temel analizi, tekrar yükselişe geçebileceğini gösteriyor. Haziran ve Ağustos 2022 arasında bir baş ve omuz modelinin oluşumu, trendin tersine dönme olasılığını gösteriyor. Bununla birlikte, MKR’nin 3 Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6339.02 doları geçmesi pek olası değil.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak newsbtc
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku