6 yıllık blockchain şirketi iflas bayrağı çekti

6 yıllık blockchain şirketi iflas bayrağı çekti
  • 05 Nisan 2020

2014 yılında faaliyete geçen Blockchain şirketi Factom tasfiye sürecine girdi. İşe devam etmek için gereken fonların sağlanamaması nedeniyle şirketin tasfiye sürecinin başlatıldığı bildirildi.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Factom, Bitcoin için Factoid tokenleri satarak 2015 yılında 140 bin dolar topladı ve ilk token satışlarından birini imzaladı. Kuruluşundan bu yana, şirket yaklaşık 16 milyon dolarlık fon topladı.

Ünlü girişim kapitalisti Tim Draper, Factom'un yatırımcıları arasındaydı. Şirketin ABD İç Güvenlik Bakanlığı dahil devlet kurumlarıyla üst düzey ortaklıkları vardı.

Bu arada, şirketin resmi Twitter hesabı Ocak ayından bu yana sessiz kaldı.

Haberlerden sonra, Factom Protocol açıklaması geldi. Yapılan açıklamada, Factom Protocol'ün kendi yönetişimi ve birçok çekirdek geliştiricisi olan açık kaynaklı bir protokol olduğunu vurguladı. Factom Protocol ve Factom Inc. Şirketin birbirinden ayrı olduğu belirtiliyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Factom ile ilgili her şey

6 yıllık blockchain şirketi iflas bayrağı çekti

6 yıllık blockchain şirketi iflas bayrağı çekti

2014 yılında faaliyete geçen Blockchain şirketi Factom tasfiye sürecine girdi. İşe devam etmek için gereken fonların sağlanamaması nedeniyle şirketin tasfiye sürecinin başlatıldığı b...

  • 05 Nisan 2020
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.