İflas Eden 3AC Kurucusu Açıkladı: Bu 7 Altcoin Patlayacak!

İflas Eden 3AC Kurucusu Açıkladı: Bu 7 Altcoin Patlayacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptoarena.com olarak geçtiğimiz yıllarda büyük bir çöküş olayı ile karşı karşıya kalan kripto para şirketi Three Arrows Capital’in kurucusu Zhu Su, yakın zamanda yaptığı açıklamalarda bu 7 altcoin projesinin hızla yükselebileceğine işaret etti! İşte detaylar…

3AC kurucusu Zhu Su açıkladı: Bu 7 altcoin izlenmeli!

İflas eden hedge fonu Three Arrows Capital’ın kurucusu Zhu Su, bu döngüde takip edilmesi gereken altcoinleri paylaştı. Bildiğiniz üzere kripto para dünyası bir süredir büyük şirketlerin Bitcoin ETF başvuruları ve davalarla ses getiriyor. BlackRock ve Fidelity başta olmak üzere dünya finans devleri tarafından başlatılan spot Bitcoin ETF furyası ve Ripple’ın SEC’e karşı kazandığı XRP zaferi Bitcoin ve altcoinlerde yükselişler yaşanmasını sağladı. Bununla beraber lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 31 bin dolar seviyelerine kadar çıkmayı başarırken, lider altcoin Ethereum (ETH) ise 2.000 dolar seviyelerine kadar çıkmayı başardı.

Bu durum birçok yatırımcıda yeni yükseliş beklentilerini ortaya koyarken iflas eden hedge fonu Three Arrows Capital’ın (3AC) kurucusu Zhu Su, bu döngüde takip edilmesi gereken altcoinleri aktardı. Ünlü isim bu kripto paraları 3 ayrı gruba ayırırken, birçok kripto para yatırımcısının dikkatini çekmeyi başardı ve Twitter üzerinden paylaşımlarda bulundu. Zhu Su, bu kripto paraları  “DeFi, DeFi/CeFi, Memecoinler” olarak üç gruba ayırıyor. Ünlü ismin açıkladı grup ise şu şekilde:

  • DeFi alanı için Zhu Su, Maker Dao (MKR), Synthetix (SNX), Compound (COMP) ve Aave (AAVE) için yükseliş bekliyor.
  • DeFi/CeFi için iki altcoin projesine değinen Zhu Su, Rollbit (RLB) ve OX’a işaret ediyor.
  • Memecoin kategorisinde ise ünlü isim, son zamanların ön plana çıkan projelerinden Pepecoin (PEPE) ve lider kripto para Bitcoin (BTC)‘e yöneliyor.

Uzman ismin tahminleri dikkat çekti

Bir diğer yandan popüler ismin yaptığı tahminlerde, PEPE ve Compound tahmini yatırımcıların dikkatini çekti. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıllarda Shiba Inu inanılmaz bir yükseliş yaşayarak birçok yatırımcısını milyoner etmeyi başarmıştı. Bununla beraber uzman isim, PEPE için de aynı geleceği öngörürken, PEPE’den “sıradaki SHIB” olarak bahsediyor. Bununla beraber Compound için konuşan uzman isim, zamanla projenin büyümesine ve gelişmesine işaret ederek ümitli olduğunu ortaya koyuyor. Anlık olarak PEPE, 0,000001570264 dolardan işlem görüyor. Bununla beraber Compound (COMP) fiyatı ise 74.71 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İflas Eden 3AC Kurucusu Açıkladı: Bu 7 Altcoin Patlayacak!