2 Büyük Bitcoin Borsası, Bu 15 Altcoini Delist Ediyor!

2 Büyük Bitcoin Borsası, Bu 15 Altcoini Delist Ediyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen 2 Bitcoin borsası Huobi ve OKX, yaptıkları son duyurularda bu altcoin projelerini delist ettiklerini açıkladı! İşte detaylar…

Dev Bitcoin borsası Huobi bu altcoin’leri delist ettiğini duyurdu!

Dev Bitcoin borsası Huobi, yaptığı son duyuru ile beraber 14 altcoin projesinin delist edildiğini aktardı. Piyasanın delist ettiği altcoin projeleri ise şu şekilde: “CNN (Content Neutrality Network), BOO (SpookySwap), QSP (Quantstamp), BFT (Bnk To The Future), BREED (BreederDAO),B P (BEYOND), FOX (Shapeshift), MOVEZ (MoveZ), MIR (Mirror Protocol), POKT (Pocket Network), RADAR (DappRadar), SRT (Smart Reward Token), UPI (Pawtocol), UNIC (Unicly).

Dev Kripto Para Borsası Bu 16 Altcoin Projesini Delist Ediyor!

Bitcoin borsası Huobi’nin yaptığı açıklama ise şu şekilde:

“Blockchain ekosisteminin sağlıklı gelişimini desteklemek için sürekli çabalarımızın bir parçası olarak Huobi;

BOO, BFT, BREED, BP, CNN, FOX, MOVEZ, MIR, POKT, QSP, RADAR, SRT, UPI ve UNIC tokenlerini 3 Şubat 2023 08:00 UTC’de listeden kaldıracaktır.

BOO, BFT, BREED, BP, CNN, FOX, MOVEZ, MIR, POKT, QSP, RADAR, SRT, UPI ve UNIC listeden çıkarıldıklarında para yatırma hizmeti kapatılacaktır, ancak para çekme hizmeti açık kalacaktır.

Lütfen BOO, BFT, BREED, BP, CNN, FOX, MOVEZ, MIR, POKT, QSP, RADAR, SRT, UPI ve UNIC için açık olan tüm siparişleri zamanında iptal edin.

BOO, BFT, BREED, BP, CNN, FOX, MOVEZ, MIR, POKT, QSP, RADAR, SRT, UPI ve UNIC için herhangi bir açık sipariş, listeden çıkarmanın ardından otomatik olarak iptal edilecek ve ilgili dijital varlıklar Spot hesabınıza alacak kaydedilecektir.”

OKX’ten de bir delist haberi var!

Önde gelen bir başka kripto para borsası OKX, Gemini borsası tarafından çıkarılan ABD Doları’na bağlı stablecoin GUSD’yi delist ettiğini duyurdu!

Kripto para borsası, yaptığı duyuruyla beraber, “Listelenen tüm projelerin performansını sürekli olarak izliyor ve listelenme niteliklerini düzenli şekilde gözden geçiriyoruz. Kullanıcılardan gelen geri bildirimlere ve OKX token listeden çıkarma kılavuzuna dayanarak GUSD’yi delist ediyoruz.” sözlerinde bulunuldu.

Ünlü Borsa, Bilançosunda Bu 3 Kripto Paradan Tutuyor!

Borsa tarafından yapılan duyuruda GUSD’nin 1 Şubat TSİ 11.00 itibari ile platformdan kaldırılacağı, OKX Convert özelliğinin de GUSD ürünleri için kullanılamayacağı aktarıldı. Kripto para borsasının delist haberinden sonra GUSD’nin 1 dolar altına gerilemesi ise şaşırtıcı olmadı. Son zamanlarda ismi pek duyulmayan altcoin projesi anlık olarak 0.98 dolardan işlem görüyor. GUSD’nin dolaşımda bulunan miktarı ise 600 milyon dolar seviyelerinde bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

2 Büyük Bitcoin Borsası, Bu 15 Altcoini Delist Ediyor!