Mehmet Çoban

Bitcoin halving fiyatlara nasıl yansır?

En son Mehmet Çoban yazıları

Bitcoin halving fiyatlara nasıl yansır?
05 Aralık 2019

Tekrar merhabalar… Uzun süre oldu size buradan seslenmeyeli. Eski alışkanlık… Ama seviyorum metin olarak bir şeyleri ortaya çıkarmayı. Bu konuda “söz uçar y..

‘Evet… Bitcoin, boğa piyasasına girdi’ demek için erken
28 Ekim 2019

Herkese merhabalar tekrar… Bir süredir analizlerimize video analiz şeklinde devam ediyoruz belki biliyorsunuzdur… Oldukça faydasını gördük. Çünkü anlık ve h..

Kripto paralar için olumlu ortam var
11 Ekim 2019

Tekrar merhabalar… Hemen bir önceki analizimizi kısaca hatırlayalım: “BitcoinUSD’nin 6 Şubat tarihinde 3 bin 300 dolar seviyelerinden başlattığı bir yükseli..

Bu nokta bir yere not edilmeli...
30 Eylül 2019

Tekrar merhabalar… Zaman zaman oluyor böyle işlerin iyi gitmediği ‘neden’ sorusunun sıkça sorulduğu dönemler. Şu an kripto para özellikle Bitcoin yatırımcısı sı..

Bitcoin için yükseliş emareleri geliyor...
04 Eylül 2019

Tekrar merhabalar… Uzun bir süre sonra son günlerde Bitcoin yatırımcısı bir miktar mutlu gibi… Sebebi malum… 9 bin 30 dolar seviyelerinden başlayan bir yüks..

Size bir itirafta bulunayım…
06 Ağustos 2019

Paradan para kazanma… Kabul edin ya da etmeyin finans sektöründe bulunan her bireyin amacı bu. Öyle değil mi?.. İster yatırımcı olun isterse profesyonel olarak ..

Bitcoin’de düşüş bitti mi?
23 Temmuz 2019

Tekrar merhabalar… İsterseniz her zaman olduğu gibi bir önceki analizimizi kısaca hatırlayarak başlayalım: “Sonuç olarak; bir önceki analizimizde bahsettiği..

Ana trend çizgisine dikkat!
16 Temmuz 2019

 Tekrar merhabalar… 3 bin 800 dolarlardan başlayan ve 13 bin dolarlara kadar sadece yaklaşık 4 ayda yaşanan bir yükseliş… Hemen arkasından 9 bin 880 do..

Sakin… Bitcoin hala yükseliş trendinde…
28 Haziran 2019

Tekrar merhabalar… Son dönemde hiç olmadığı kadar hareketli 1-2 gün geçirdik değil mi Bitcoin’de… 13 bin 700 dolarlara kadar soluksuz bir yükseliş ve hemen ..

Bitcoin’de yeni bir rekor görülür mü?
22 Haziran 2019

Tekrar merhabalar… Bitcoin yatırımcısının yüzü herhalde şu günlerde ekstra olarak gülüyordur. Zira coin, sert hareketine başladığı 2 Nisan tarihinden bugüne..

Bitcoin yeni hedefler mi belirledi?
19 Haziran 2019

Tekrar merhabalar… Umarım değer verdiğiniz konular için her şey yolunda gidiyordur… Klasik olarak hemen bir önceki analizimizi kısaca hatırlayalım mı? “Bitc..

Bitcoin’de 10 bin hedef olur mu?
12 Haziran 2019

Tekrar merhabalar… Umarım her şey sizin için istediğinize yakın bir şekilde gidiyordur. Her zaman olduğu gibi bir önceki analizimizi kısaca hatırlayarak başlaya..

Bitcoin try’de 80 bin hedefi başka bahara mı?
11 Haziran 2019

Tekrar merhabalar… Hatırlarsanız analizlerimizi özellikle Bitcoin tarafında dolar (USD) üzerinden yapıyorduk. Ancak son dönemde dolar/TL kurundaki hareketlilik ..