Gözler Bu Hafta Sonu Cardano Fiyatında! İşte Nedeni

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Cardano (ADA) fiyatı şu anda uzun vadeli yatırımcılar için çok riskli olabilir. Scalping tarzı bir ticaret planı, önümüzdeki günlerde ADA fiyatı ile işlem yapmak için uygun bir yaklaşım olabilir. İşte ayrıntılar…

ADA fiyatı yatırım fırsatı verebilir

Cardano fiyatı, önümüzdeki günlerde kesinlikle değişken bir piyasaya neden olacak olan savaş benzeri bir şekilde sarılıyor. Gerekçeler için devam eden mücadele, diğer kripto para birimlerinin 13 Haziran satışlarından bu yana kayıpları telafi etmek için yükselişe geçmeye başlaması nedeniyle sürpriz bir şekilde ortaya çıkıyor. Yanal piyasa, akıllı paranın Ethereum alternatif akıllı temas token’ine olan ilgisini gösterir, ancak yukarı yönlü potansiyel 0,68 doların hemen altında olabilir.

Cardano fiyatı şu anda 0,51 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor ve makro tezi geçersiz kılmadan değerde yaklaşık yüzde 35’lik bir artışa yer bırakıyor. Karşı trend scalper’lar, yayılma nedeniyle piyasanın her iki tarafını da oynamaya cazip gelebilir. 0,51 doların üzerindeki bir kırılma, Cardano fiyatını 13 Haziran Haftalık 0,66 dolar ile en yüksek seviyeye iten katalizör olabilir. Bununla birlikte, ayılar muhtemelen mevcut ADA fiyatını izliyor ve uzun zamandır beklenen düşüşü 0,20 dolara düşürmek için 0,41 doların altına düşmesini umuyorlar. Uzun vadeli yatırımcılar kenarda oturmayı veya scalpers zihniyetini benimsemeyi düşünmelidir. Düşüş eğiliminin makro olarak geçersiz kılınması 0,93 dolar seviyesinde kalmaya devam ediyor.

Cardano CEO’su düzenemeler hakkında konuştu

Boğalar Cardano (ADA) fiyatındaki bu seviyeyi kırarsa, bu yıl yapılan tüm kayıpları geri kazanabilir ve fiyatları 3.00 dolarının çok üzerinde gönderebilir ve mevcut Cardano fiyatından yaklaşık yüzde 550’lik bir artışla sonuçlanabilir. 23 Haziran Perşembe günü, Cardano’nun araştırma ve geliştirmesinden sorumlu şirket olan IO Global’in (diğer adıyla “IOG”, eski adıyla “IOHK”) Kurucu Ortağı ve CEO’su Charles Hoskinson , uygun ve sorumlu kripto para düzenlemesi hakkında yorumlarda bulundu.

23 Haziran’da bir IOG blog yazısında yayınlanan bu ifadenin metnine göre, Hoskinson kripto düzenlemesi hakkında şunları söyledi:

I0G, ben ve sektördeki diğer birçok kişi, dijital varlıkların ve blockchain teknolojisinin uygun ve sorumlu bir şekilde düzenlenmesini destekliyor. Ancak bu, neredeyse bir asır önce oluşturulan yasaların ve testlerin sınırlarına kolayca sığamayan yeni bir teknoloji ve kökten yeni bir varlık sınıfıdır. Kripto para birimleri finansal kök hücrelerdir; neredeyse her varlık olabilen ve zamanla değişebilen programlanabilir yazılımlardır. Aslında, iki kripto para birimi birbirine benzemez ve kripto para birimlerinin kullanımları, işlevleri ve özellikleri, kripto para birimini kimin, neden ve nerede tuttuğuna bağlı olarak değişebilir. Kripto para, verileri doğrulamak, bilgi veya değer aktarmak, mal satın almak, hizmetlere erişim sağlamak, ödül veya üyelikprogramıolarak hizmet etmek, değer deposu veya yatırım olarak hareket etmek için aynı anda veya farklı zamanlarda kullanılabilir. Amerika Birleşik Devletleri yasama organı, aynı anda bu kadar çok farklı şey olabilecek bir sektörü asla düzenlemeye çalışmadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

adaCardanocardano fiyat tahminiCardano fiyatı