Popüler Bitcoin Borsası Coinbase, 41 İşlem Çiftini Delist Edeceğini Duyurdu!

Popüler kripto para borsası Coinbase, yakın zamanda yaptığı açıklama ile birlikte 41 işlem çiftini delist edeceğini duyurdu. Birçok kripto para yatırımcısının dikkatini çeken bu haberle beraber 41 işlem çiftinin delist olması, borsanın kullanıcılarına yönelik daha iyi bir işlem ortamı sunma isteğinden geliyor! Peki, hangi coin çiftlerinde delist olacak? İşte detaylar…

Bitcoin borsası Coinbase 41 işlem çiftini delist ediyor

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere son günlerde birçok kripto para projesi ve borsa yeni yeniliklerle yatırımcıların karşısına çıkıyor. Özellikle Coinbase ve Binance gibi büyük borsalardan gelen ataklar, yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Son haftalarda daha iyi bir işlem ortamı sunmak isteyen iki kripto para borsasından gelen haberler dikkat çekerken, son olarak Coinbase 30 altcoin için 41 işlem çiftini delist edeceğini duyurdu. Peki, bunlar hangileri?

ALCX-USDT, BIT-USDT, BOBA-USDT, BOND-USDT, CLV-EUR, CLV-USDT, CTX-EUR, CTX-USDT, DDX-USDT, DIA-EUR, DIA-USDT, DYP-USDT, FARM-USDT, FIDA-EUR, FIDA-USDT, FIS-USDT, HOPR-USDT, INDEX-USDT, KRL-EUR, KRL-USDT, MATH-USDT, MDT-USDT, NCT-EUR, NCT-USDT, NEST-USDT, ORN-BTC, ORN-USDT, POLS-USDT, PRQ-USDT, QSP-USDT, SHPING-EUR, SHPING-USDT, SUKU-EUR, SUKU-USDT, SYLO-USDT, TIME-USDT, WAMPL-USDT, WCFG-BTC, WCFG-EUR, WCFG-USDT, XCN-USDT

Dev kripto para borsası yaptığı açıklamada düzenli olarak bu işlem çiftlerini düzenledikleri ve yakından takip ettiklerini açıkladı. Bununla beraber kripto para borsası Coinbase piyasa sağlığının da önemine vurgu yaparak, daha iyi seviyelere getirebilmek ve likidite bütünlüğünü koruyabilmek amacıyla bu delist işlemlerinin yapıldığını aktardı. Bu yüzden uzmanlar yatırımcıların dikkatli olmasını öneriyor.

Borsa kullanıcılarına gerekli imkanları sunacak

Bir diğer yandan kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere dev kripto para borsası tarafından yapılan açıklamalara göre borsa, “Advanced Trade” kullanıcılarının USDC bakiyelerini kullanarak likiditesi yüksek olan söz konusu kripto paraların dolar paritelerinde işlem yapmaya devam edebileceklerine dikkat çekti. Öte yandan borsa tarafından aktarılan veirlere göre geçtiğimiz gün platform üzerinde iki yeni altcoin projesi de listelenirken, token’larda da yükseliş yaşanmıştı. Bununla beraber kripto para piyasasına ola ilgi günden güne artıyor ve dev kripto para borsası Coinbase ve Binance, yeni kullanıcılara sahip oluyor. Coinbase Global, Coinbase markalı, kripto para birimi değişim platformunu işleten, halka açık bir Amerikan şirketidir. Coinbase dağıtılmış bir şirkettir; tüm çalışanlar uzaktan çalışma yoluyla çalışmaktadır. Ticaret hacmine göre Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük kripto para borsasıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!