Popüler Analist: Ethereum Katili Altcoin Yeni Bir Ralliye Hazırlanıyor

Popüler bir kripto stratejisti ve yatırımcısı, akıllı sözleşme platformu Solana için yeni bir fiyat artışı olacağını öngörüyor. Analist ayrıca düşük değerli bir altcoin projesinin arz şokuna hazırlandığını söylüyor.

Solana ralliye hazırlanırken diğer bir altcoin projesine büyük arz şoku

Credible takma adlı kripto analisti, 251.900 Twitter takipçisine altcoin Solana (SOL)’nın kendi döngüsündeki yeni bir dalganın başlamasından sonra büyük bir ralli beklediğini söylüyor. Konu ile ilgili olarak Credible şu değerlendirmede bulunuyor:

SOL pazara liderlik ediyor ve makro 4. dalgasını bir üçgen olarak tamamlamış görünüyor. Bu, altcoin SOL’un ilk makro döngüsünün, beşinci dalgasına başladığımız anlamına geliyor. Bu destansı olabilir ve önümüzdeki aylarda genel olarak göreceğimiz piyasa döngüsünün belirtisi niteliğinde görülebilir. 500 dolar ve fazlasını bekliyorum.

Altcoin Solana/Tether Kaynak: Credible/Twitter

Ünlü yatırımcı, dalgalar halinde ortaya çıkma eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine güveniyor.

Curve Finance yönetişim tokeni CRV ve Convex Finance tokeni CVX

Kripto analisti ayrıca, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim tokeni olan Curve (CRV)’u yakından takip ediyor. Credible’a göre, altcoin CRV’nin kilit direnç 3,50 doları geçtiği için fiyatın 6,50 dolara kadar yükselmesini bekliyor. Bu hususu analist şöyle açıklıyor:

CRV, Convex Finance (CVX) ile sinerjiktir. Mekaniği bir tweet’te açıklayamam. Ancak şunu söyleyebilirim, CVX yükseldiğinde CRV’nin değerini artırıyor ve CRV yükseldiğinde CVX’in değerini artırıyor.

Kaynak: Credible/Twitter

Convex Finance, altcoin CRV sahiplerinin ve likidite sağlayıcılarının faiz ödülü kazanmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir platform olarak biliniyor. CoinGecko’ya göre, yazımız hazırlanırken CRV 3,75 dolardan işlem görüyor ve CVX 19,61 dolardan el değiştiriyor. Credible, arzın yaklaşık %90’ının önümüzdeki yıllarda kilitli olduğu için Curve konusunda iyimser olduğunu söylüyor. Bu hususta Credible, şunları belirtiyor:

Dolaşımdaki tüm altcoin CRV’lerin %89’u yaklaşık 3,7 yıl boyunca kilitli bulunuyor. Bu nedenle, satın alma  baskısı başladığında, fiyatları daha yükseğe, daha hızlı gönderen büyük bir arz şoku yaşanabilir. Her şey başlamadan önce siz satın alın. Evet, kilitleme oylama gücü üretiyor. Bu da diğer protokollerin verimini artırmak için kullanılıyor. Bu yüzden kilitli CRV yüksek talep görüyor.

Kaynak: Credible/Twitter

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

altcoinConvex FinanceCurve Financekripto parasolana