Analist 5 Altcoin Projesine Dikkat Çekti: ”Güzel Şeyler Olacak”

Kripto para piyasasında Guy olarak bilinen analist, son satışlara rağmen, beş altcoin için ciddi yükseliş beklediğini bildirdi.

 

Analist Solana, Litecoin ve DOGE’deki güncellemelere ışık tutuyor

Guy, 1.87 milyon YouTube abonesine boğa piyasasının bitmediğini ve “büyük bir toparlanma için katalizör olabilecek yaklaşan dönüm noktaları” olduğunu söylüyor. Analist, Solana (SOL) ile başlayarak, SOL’un hala “teknik olarak güçlü olduğunu” olduğunu ifade ediyor. Guy’a göre, Solana’nın ana ağı “bu yıl Mart civarında” yayına girebilir. Ana ağ, deneme aşamasında bir Blockchain olan test ağının aksine, gerçek dünyaya hazır bir Blockchain’dir. Uzman, Solana’nın elde etmeye hazır olduğu ikinci kilometre taşının zincir üstü yönetişim sunmak olduğunu söylüyor. Analistin listesindeki diğer altcoin Litecoin (LTC). Guy, Litecoin’in ”MimbleWimble” olarak bilinen gizlilik artırıcı özelliğinin LTC’yi dünyanın “gizliliği koruyan özelliklere sahip en erişilebilir kripto para birimi” yapacağını söylüyor. Analist, “Bu, muhtemelen LTC için çok fazla talep yaratacak ve çok sayıda olumlu fiyat hareketi yaratacaktır.” açıkalamasını yaptı.
Guy’ın listesindeki sıradaki altcoin Dogecoin (DOGE). Guy’a göre, DOGE ekosisteminde yaklaşan iki önemli dönüm noktası, büyük bir etki yaratabilir. Birincisi, işletmeler ödemeleri için Dogecoin kullanımını kolaylaştırmayı amaçlayan bir arka uç hizmeti olan GigaWallet’i başlatıyor. Diğer bir dönüm noktası, geliştiricilerin Dogecoin ile ilgili yeni ürünler oluşturmasına olanak sağlayacak bir yazılım geliştirici kitinin piyasaya sürülmesi. Uzman, “Bu güncellemeelrin kısa vadede DOGE fiyatı üzerinde doğrudan bir etkisi olması pek olası olmasa da, tek başına muhtemelen fiyatları artırmak için yeterli olacaktır.” ifadesini kullandı.

 

2 altcoin ön plana çıkıyor

Sıradaki altcoin önde gelen Ethereum (ETH) katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC). Analist, Polygon’un Ethereum için ek ölçeklendirme çözümleri oluşturmaya kaynak ayırdığını söylüyor ve çevrimiçi olduklarında MATIC için yükseliş gösterebilecek iki projeden söz ediyor. Guy, “MATIC tokeni için en fazla talebi yaratması muhtemel olan ikili: Polygon Miden ve Polygon Zero. Bu durum, Polygon’un yaklaşan ölçeklendirme çözümlerinin çok daha güvenli olacağı yönünde. Ve bir kez yayına girdiklerinde, MATIC’in aya çıkması olasılığı yüksek.” ifadelerini kullandı.
 
Analistin listesindeki son altcoin Axie Infinity (AXS). Guy, Axie Infinity’nin Ethereum bağlantılı yan zinciri Ronin Network’ün Şubat ayı başlarında yardımcı program tokeni RON’u halka açabileceğini ve bunun ilgili kripto varlıklarını artırabileceğini söylüyor. Analsite göre bu fiyat için önemli bir katalizör olabilir.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

altcoindogecoinMATICsol