Analist: Ethereum Rakibi Altcoin Rekor Seviyelere Ulaşacak

Popüler bir kripto analisti ve trader’ı, iki akıllı sözleşme özellikli Blockchain’in yerel token’ı için yükseliş tahmininde bulunuyor.

Kripto piyasası analistine göre Fantom (FTM) tüm zamanların en yüksek seviyelerini arıyor

Smart Contracter takma adıyla bilinen kripto analisti, 201.800 Twitter takipçisine, Blockchain platformları Harmony (ONE) ve Fantom (FTM)’un yerel token’larının yeni rekor seviyelere ulaşmayı hedeflediğini söylüyor. Smart Contracter ayrıca, Katman-1 Blockchain yerel token’larının yükseliş aşamasında olduğunu söylüyor. Katman-1 Blockchain’leri, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Harmony ve Fantom gibi bağımsız Blockchain protokolleridir. Smart Contracter konuya ilişkin olarak şunları belirtiyor:

Görünüşe göre ONE ve FTM tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya çalışıyor,
1. katman sezonu canlı ve iyi durumda.

Kaynak: SmartContracter/Twitter

Popüler kripto analisti ve trader, Fantom’un merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosisteminde kilitlenen toplam değerin, Solana (SOL) DeFi ekosisteminde kilitlenen toplam değeri aşmasına saatler kaldığını ekliyor. Konuya ilişkin olarak Smart Contracter şöyle belirtiyor:

FTM toplam değeri kilitlendi, muhtemelen bu noktada kilitlenen SOL toplam değerini geriye kazanması için sadece 24 saat kaldı.

Kaynak: SmartContracter/Twitter

Smart Contracter’a göre, Fantom ekosistemindeki Spookyswap (BOO) gibi en iyi kripto para birimleri düzeltildi ve şimdi dip seviyelerde bulunuyorlar. Önde gelen trader bu konuyu şöyle değerlendiriyor:

FTM ekosisteminin en iyi kripto para birimlerinde makul düzeyde geri çekilme yaşanıyor. Eğer fiyat düşüşü bekliyorsan, bence hareket etme zamanı. GEIST, TAROT, SPIRIT, BOO, SCREAM.

Bu altcoin projeleri SOL’u geride bıraktı

Popüler kripto analisti ayrıca, katman-1 Blockchain’lerinin neredeyse tüm yerel token’larının 17 Kasım 2021’den bu yana SOL’dan daha iyi getiri kaydettiğini söylüyor. Konu hakkında düşüncelerini paylaşan ünlü analist şöyle açıklıyor:

Neredeyse her katman-1, bugünden itibaren SOL’dan daha iyi performans gösteriyor. [17 Kasım 2021].

17 Kasım 2021’de Smart Contracter, SOL’u sattığını tweet’ledi ve Terra (LUNA), FTM ve Avalanche (AVAX)’ın daha fazla yükseliş potansiyeline sahip olduğunu tahmin ediyor:

SOL’u şimdi bırakıyorum.

Hala çok fazla artı olduğunu düşünüyorum. Ancak yüzde kazanımları açısından, burada LUNA, FTM, AVAX ve diğerleri gibi daha iyi katman-1 projeleri var.

Kriptoarena.com olarak hazırladığımız diğer altcoin makalelerine de göz atmayı unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Avalanche (AVAX)Fantom (FTM)Harmony (ONE)Smart ContracterSolana (SOL)Terra LUNA