Shiba Inu: Teknik Göstergeler Neye İşaret Ediyor?

Shiba Inu (SHIB) fiyatına baktığımızda, birkaç haftalık düşüş trendine girdiğini ancak sonrasında boğaların daha güçlü bir şekilde geri döndüğünü ve piyasayı ele geçirdiğini görüyoruz. SHIB, an itibariyle 0.000031 dolardan işlem görüyor. Peki SHIB fiyatı ivmesini koruyabilecek mi?  

  En güçlü direnç seviyesi: 0,0003216 dolar

Bollinger bandının üst sınırı, Shiba Inu için en güçlü direnç görevi gören 0,0003216 ABD doları seviyesinde bulunuyor. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı, SHIB için en güçlü destek görevi gören 0,00002961 ABD doları seviyelerinde bulunuyor. Destek ve direnç bandı birbirine yaklaşıyor gibi görünüyor, bu da piyasanın kısa sürede volatiliteyi patlatacak bir daralmaya girdiğini gösteriyor. Bunu akılda tutarak, ayılar tüm piyasaya el koysalar bile, boğaların sıkıştırma sona erdikten sonra piyasayı geri almak için birçok fırsatı olacak.
 

Shiba Inu fiyatı ‘’Hareketli Ortalama’’ eğrisinin altından geçiyor gibi görünüyor ve bu da piyasayı aşağı yönlü hale getiriyor. Son birkaç saat içinde SHIB piyasası düşüş ve yükseliş trendleri arasında dalgalanmalar yaşadı. Sonunda ayının bölgesine girmeye karar verdi. Oynaklık azaldıkça, fiyat mevcut eğilimi sürdürmeye daha yatkındır. ‘’Göreceli Güç Endeksi ‘’(RSI) puanı 52. Satın alma işlemleri satış işlemlerini aşmaya başladı ve RSI puanının yükselmesine neden oldu. 

  Shiba Inu (SHIB)’da oynaklık azalıyor 

Piyasanın oynaklığı azalan bir trend izliyor gibi görünüyor ve Shiba Inu (SHIB)’nun fiyatını her iki uçta da değişimlere karşı daha az savunmasız hale getiriyor. Bollinger bandının üst sınırı, SHIB için en güçlü direnç görevi gören 0,00003597 ABD doları seviyesinde bulunuyor. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı, SHIB için en güçlü destek görevi gören 0,00002637 ABD dolarıdır. 

Shiba Inu fiyatı, ‘’Hareketli Ortalama’’ eğrisini geçerek yükseliş hareketini işaret ediyor gibi görünüyor. Piyasa şu an itibariyle net bir trend izliyor gibi görünüyor ve aşağı yönlü oynaklık ile boğalar bunu kolaylıkla koruyabilir. Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı 52 ve bu da kripto para biriminin istikrarını gösteriyor. RSI alt tarafsız bölgeye düşüyor. RSI, alım ve satım faaliyetinin ve istikrarın denkliğine işaret eden doğrusal bir yön izliyor gibi görünüyor. Sonuç olarak, Shiba Inu’nun dalgalı bir yükseliş eğilimi izlediği görülüyor. Boğalar piyasadaki hakimiyetlerini sıkılaştırdıkça oynaklık düşüyor. Piyasa yükseliş hakimiyeti altında kalmaya devam ediyor. Daha fazla Shiba Inu haberi için Kriptoarena.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

analizmeme coinSHIBShiba Inu