SHIB Yakımları Sürerken Balina Saldırıları Devam Ediyor!

Ethereum(ETH) balinaları, son 24 saat içerisinde 150 milyar meme coin projesi Shiba Inu(SHIB) satın alımı yaparak cüzdanlarına eklemeye devam ediyor. ETH balinalarının yüksek miktarlarda alım yaptıkları belirtiliyor.

En iyi 100 Ethereum balinası 150 milyar SHIB alımı yaptı

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Ayrıca, son 48 saat içinde 62.26 milyar meme kripto para birimi SHIB yakım işlemi gerçekleştirilerek, dolaşımda bulunan token sayısında bir azalma görüldü. Analistler, Shiba Inu’daki fiyat artış trendinin devam edeceğini tahmin etmekle beraber, 0,00001350 dolar fiyat seviyesine kadar gelmesini ve buradan yukarı yönlü bir hedef belirlediklerini belirtiyorlar.

Ethereum blockchain ekosisteminde bulunan büyük cüzdan yatırımcıları, Shiba Inu birikimlerine devam ediyor. SHIB fiyatı geçtiğimiz hafta yüzde 51 oranında bir artış yaşadı ve analistler meme coin projesinde yükselişin süreceğini konusunda düşüncelerini belirtiyorlar. Shiba Inu fiyatının, kripto para piyasalarında yaşanmakta olan bir ayı piyasasına rağmen, geçen hafta büyük bir ralliye tanık olduğu görüldü. Bitcoin(BTC), Ethereum(ETH), Solana(SOL) ve diğer kripto para birimlerinin fiyatlarında keskin düşüşler yaşanırken, Shiba Inu fiyatı yükselişini sürdürdü. Shiba-Inu temalı meme kripto para birimi SHIB, Ethereum blockchain ağındaki en büyük 100 yatırımcı arasında en çok cüzdanlara eklenilen kripto para birimlerinden biri haline geldiği bildiriliyor.

62.26 milyon meme coin alımı yaptı

Kripto para piyasalarında yaşanılan büyük çöküşler boyunca, büyük cüzdan yatırımcılarının SHIB birikimlerinin üzerine ekledikleri belirtildi. Ethereum ağındaki ilk 100 cüzdan hakkında bilgi paylaşan platform Whalestats, sağladığı verilere göre balinaların elinde artık 512,3 milyar SHIB bulunduğu bildiriliyor. Shibburn verilerine göre, 20’den daha az işlemde 62.26 milyon meme coin projesi SHIB yakımı yapıldı. Yakım yapılan Shiba Inu miktarında artış yaşandıkça, dolaşımdaki arzdan daha fazla para çekim işlemi yapıldıkça ölü cüzdanlara gönderilir.

Meme kripto para birimi SHIB’ın kalıcı olarak kaldırılması, dolaşımdaki miktarı azaltır ve sahipleri arasında yükseliş hissinde artış yaşatır. Analistler, yukarı yönlü hedefi 0,00001350 dolar olarak belirlediklerini açıkladılar. Cryptopolitan’daki analistler, Shiba Inu fiyat grafiğini değerlendirdiklerinde yükselen bir üçgen formasyonu olduğunu gözlemlediklerini belirtiyorlar. Shiba Inu fiyatı, 50 günlük Üstel Hareketli Ortalamasının (EMA) 0.00001041 dolar seviyesinden geçtiği bildiriliyor. Analistler ayrıca, Shiba Inu fiyatının 0,00001350 dolar hedefini takip ederek yükseliş trendine devam edebileceğine inanıyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

altcoinETH balinalarıkripto parakripto para birimimeme coinSHIBShiba Inu