Chainlink (LINK) Geleceğin Altcoin’i Olmaya Aday! Analistten Fiyat Tahmini!

Kripto analisti ve trader Tyler Swope, Dogecoin (DOGE)’i geride bırakarak, geleceğin gözde altcoin’i olacağına inandığı kripto para varlığını açıkladı. Swope’a göre Chainlink (LINK) bazı eşşiz özelliklerinden ötürü zirveye çıkmaya aday. Analist, yayınladığı yeni bir videoda 238 bin YouTube takipçisine, Dogecoin’in hızla büyüyen popüleritesini ayakta tutacak özelliklerden yoksun olduğunu söyledi ve şunları ekledi:

”Dogecoin ödemelerde kullanılmak amacıyla fayda sağlayabilir Ancak para birimi olmak, geleceğin popüler altcoin’i olacağınız anlamına gelmez. Dogecoin sahipleri beni duyuyor. Akıllı sözleşmeler çok önemli! Ve bunu görmek üzücü. Reddit grubunda, Dogecoin’in akıllı sözleşmeleri olup olmadığı soruldu. Birçok Doge tutkunu, DOGE’nin Ethereum (ETH) olmadığını ve buna ihtiyaç olmadığını söyledi. Ama Chainlink öyle değil.”

Swope’a göre, bir kripto para varlığının,  geleceğin altcoin’i olabilmesi için başka işlevlerinin de olması gerekir. Analist şunları belirtti:

”Bence, bunu yapmak için akıllı sözleşmelere ihtiyacınız var. Gelisticiricilere ihtiyacın var. Sanata ihtiyacın var. Bunların hiçbirini kendi zincirinizde barındıramazsanız, geleceğin para birimi haline gelemezsiniz. Size bunu garanti ediyorum.”

Chainlink bu seviyeye fırlayacak!

Çoğu insan Dogecoin’e bakarken, kripto para analisti, tek büyük kripto varlığının geleceğin para birimi haline gelebilecek özelliklere ve kültüre zaten sahip olduğunu iddia ediyor. Analist iddiasını desteklemek için şunları söyledi:

”Chainlink (LINK)’in bu ”mem kültürünü” bilmiyorsanız dinleyin. Arkasında güvenilir kurucusu Sergey Nazarov var. Birçoğu bunu anlamıyor, o tuhaf resimleri ya da dini imaları anlamıyor, ama yakında anlayacaksınız. Bence LINK’in mem kültürü, DOGE’unkinden daha organize, daha güçlü ve mem para birimleri yaratmaya hazır.”

Swope, Chainlink (LINK)’in NFT ile birlikte sonunda mem kültürünü devralacağına inandığını vurguluyor:

”Neden sadece bir kripto para birimi değil, aynı zamanda ona bağlı bir değeri olan gerçek bir mem, bir sanat eseri olan memler aracılığıyla insanlara ödeme yapmayasınız? Bu yalnızca NFT’ler, özellikle Chainlink ve oracle ağının izin verdiği dinamik NFT’ler ile mümkündür. Dinamik NFT’ler, harici veri ve sistemlerle iletişim kurmak ve bunlara tepki vermek için oracle’ları kullanan temelde kalıcı akıllı sözleşmelerdir. Chainlink oracle’ları Aaave’ye güç veriyor. Aave’den aTokens , borç verme sistemleri aracılığıyla sürekli olarak getiri üretir. Sürekli büyüyen teminat. Artık teminat tutan o NFT’ye sahip olabilirsiniz.”

Swope, fiyat potansiyeli açısından, Chainlink (LINK)’in şu anki 50 dolarlık değerinden yüzde 1.900 meteorik bir artış ile 1.000 dolar’ a kadar yükselebileceğine inandığını söylüyor.

Comments (0)
Add Comment