Bu 4 Altcoin Dev Ortaklıklar Kurdu: Alibaba da Var!

Son haftalarda gerçekleştirilen ortaklıklar, birçok yatırımcının dikkatini çekiyor. Özellikle teknoloji devleri, büyük e-ticaret şirketleri ve büyük kuruluşların yöneldiği kripto endüstrisi, bu ortaklıklarla daha da ön plana çıkıyor! Son olarak bu 4 altcoin, yeni ortaklıklarını duyurdu! İşte detaylar…

Mysten Labs ve Alibaba büyük ortaklığını duyurdu!

Sui katman-1 blockchain ağının ilk geliştiricisi Mysten Labs, 235 milyar dolarlık piyasa değeriyle ön plana çıkan Çinli teknoloji ve e-ticaret devi Alibaba Group’un bir kolu olan Alibaba Cloud ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Alibaba Cloud, daha kullanıcı dostu deneyimler oluşturmaya yardımcı olmak için Sui’nin test ağındaki doğrulayıcılar için arşiv düğümü hizmetleri ve güvenli bulut altyapısı sağlayacak. İki şirket ayrıca sürdürülebilir Web3 ekosistemleri geliştirmek için işbirliği yapacak ve e-ticaret ve ödeme sektörlerindeki potansiyel fırsatları keşfedecek.

Uzmanlar bu ortaklığın Web3 alanına daha fazla kullanıcı getirecek bir hamle olduğunu aktarıyor. Öte yandan hatırlayacağınız üzere Aralık ayında Alibaba Cloud, Web3 geliştiricilerine ölçeklenebilir, verimli ve güvenli altyapı sağlayan Blok Zinciri Düğüm Hizmetini duyurmuştu. Konu hakkında Alibaba Cloud Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Genel Müdürü Daniel Jiang, yeni ortaklığında Mysten Labs ile çalışmaktan heyecan duyduklarını aktardı.

Espor Devi TSM, popüler altcoin Avalanche (AVAX) ile ortaklık kurdu

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere birçok sektör kripto para piyasasına yöneliyor. TSM ve Blitz , Web3 özelliklerini 30 milyon oyuncuya sunmak için bir blockchain platformu olan Avalanche ile ortaklığını duyurdu. Espor dünyasının önde gelen takımlarından Team SoloMid (TSM), yeni Web3 ortaklığıyla birçok oyuncuyu ve Web3 kullanıcısını platforma çekecek. Rekabetçi oyun platformu Blitz’i geliştirirken TSM’in özel blockchain ağı olacak altcoin projesi Avalanche, yeni ortaklıkla beraber yükselişe geçti.

Ek olarak TSM, oyuncuların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak ve Blitz Arena’da ödüller için rekabet etmelerine olanak sağlamak için Blitz Alt Ağında Avalanche markalı turnuvalara ev sahipliği yapacak. Altcoin Avalanche (AVAX), son duyurunun ardından yükselişe geçti ve 16.50 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Fakat anlık olarak 15.96 dolardan işlem görüyor.

Sotheby’s ve altcoin UnicornDAO, Dünya Kadınlar Günü Sanat Müzayedesine ev sahipliği yapacak

Sotheby’s, Dünya Kadınlar Günü onuruna misli olmayan bir token (NFT) müzayedesi düzenlemek için dijital sanat kolektifi UnicornDAO ile işbirliği yaptı. Salı günü başlayan “My Body, My Business” müzayedesinde aralarında Marina Abramović, Cindy Sherman, Jenny Holzer ve Ellen Von Unwerth’in de bulunduğu 34 geleneksel sanatçının eserleri yer alıyor. Ek olarak koleksiyon, Olive Allen, Latashá, Jen Stark ve koleksiyonun küratörü ve aktivist grup Pussy Riot’un kurucu üyesi Nadya Tolokonnikova gibi Web3 yerlisi sanatçıların eserlerini içerecek

DeFiChain, Almanya’daki Ulusal Dövüş Şampiyonasına sponsor oluyor

DeFiChain ekibi tarafından yapılan resmi duyuruya göre, Almanya’nın en büyük karma dövüş sanatları’nın Ulusal Dövüş Şampiyonasına sponsor oluyor. Dünya çapında takip edilen UFC’nin Almanya versiyonu olan Almanya’daki karma dövüş sanatları (MMA)’nın sorumlu olduğu NFC, birçok spor takipçisi tarafından yakından takip ediliyor. En son etkinliği olan NFC 10, dünya çapında 10 milyon izleyiciye ulaştı. Ayrıca, her dövüş programına 3.000-6.000 çevrimdışı ziyaretçi katılıyor.

DeFiChain, altı NFC programından beş etkinliğe sponsor olmaya hazırlanıyor. Turnuvalar Mart-Aralık 2023’te Düsseldorf, Bonn, Münih ve Dortmund’da yapılacak ve tüm dövüşler, Alman televizyonu Sport1’de ve NFC’nin sosyal medya sayfalarında canlı olarak yayınlanacak. Anlık olarak DefiChain 0.5041 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!