Bitcoin fiyatı 2019 sonunda hangi seviyelerde olacak?

Bitcoinin geleceği ile ilgili iki zıt görüş bulunuyor. Ancak ikisinin de gerçekleşmesi imkansız değil

Crypto Kirby Tradingin videosuna göre Bitcoin 10.014 dolarda gerigeldi ve düşmeye başladı. Ayrıca trend çizgisinin desteği de kayboldu. Böylece BTC ciddi düşüş trendine yakalandı. Şimdi ne olacak peki? Bu noktada bir sıçrama yapabilir miyiz? 

BTC testinin göreceli olarak daha yükseğe çıkması için direnç hattını görmeliyiz. En yakın haftalarda BTC 10040 $’lık direnç noktasını kırmaya çalışacak. 10 bin dolar seviyesinde pek çok temas noktası bulunuyor. Bu model de olumsuz yönde kırılabilir. 8.500 $ seviyesi bu geri geliş sırasında en düşük seviye olabilir.

Krowns Crypto Cave isimli kanalında sunucu Bitcoinin sahip olması gereken seviyelerden bahsediyordu. Şu anki sürecin çok zor olduğunu belirten analist BTC desteğinin 9000 dolar civarında tutunması gerektiğini ifade ediyor. 

Peki bu seviyelerde olacak mı? BTCnin hem mikro trendlerin hem de makro trendlerin aşağı yönlü olduğunu fark ettik bu nedenle en yakın haftalarda güvenliğini garanti edecek hiçbir şey yok.

Mango Research tarafından ilginç bir video yayınlandı. Modellerin nasıl kırıldığına bağlı olarak Bitcoin ya 7000 dolara düşebilir ya da 14000 dolara düşebilir. Bu düşünce The Moon blog yazarı tarafından da desteklenmekte.

Ona göre Bitcoin’de 8500 dolar ve 7200 dolarlık hedefler de mümkün. BTCnin başı belaya girebilir çünkü teknik trendlere göre karar vermemize rağmen mevcut eğilim son derece karamsar…

bitcoinBitcoin fiyatıbtc
Comments (0)
Add Comment