Bitcoin Düşüşlerini Öngören Analist: Bu 6 Coin Çökebilir!

Kripto piyasası geçtiğimiz haftalarda ciddi kayıplar yaşadı. Bitcoin düşüşlerini doğru tahmin eden kripto para analist, BTC’nin kritik destek bölgesinin altında yer aldığını söylüyor. Bunun yanı sıra, kripto piyasası eğilimlerinin yine aşırı düşüş eğilimi gösterdiğini bildirmektedir. Kriptoarena.com olarak, adından sıklıkla bahsettiren analistin güncel beklentilerini sizlere aktarıyoruz.

Bitcoin hareketlerini doğru tahmin eden analist, mevcut piyasa hakkında konuştu

Adından ve Bitcoin tahminlerinden sıklıkla bahsettiren analist Capo güncel bir paylaşımda bulundu. Capo olarak bilinen yatırımcı, Twitter hesabında yer alan 673 bin takipçisine mevcut kripto fiyatlarındaki her artışın bir satış fırsatı olarak değerlendirilmesi gerektiğini söylüyor.

Kripto para analistine göre, boğalar fiyatları yüksekte tutmayı başardı. Ancak tüm bunlara rağmen analist, düşüş eğiliminin devam ettiğini söylüyor. Capo’ya göre BTC başta olmak üzere altcoin’lerde de  fiyatların daha da aşağıya gitmesi muhtemel. FTX krizi ile başlayan Bitcoin’deki düşüşler, altcoin’leri de benzer anlamda etkiledi. Analist Capo’ya göre kripto piyasasının durumu, mevcut kapitülasyon aşamasının dibine doğru ilerlemekte olan kripto paralara işaret etmektedir.

Capo TRX ve MATIC’te ciddi düşüşler bekliyor

Kripto para analisti Capo, BTC ve altcoin’lerin fiyat hareketlerini takip etmeye devam ediyor. Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin dip noktalarını güncel olarak paylaştı. Analiste göre, BTC fiyatı 12 bin dolar ila 14 bin dolara arasında bir dip yapabilme potansiyeline sahip. Ayrıca, BTC fiyatının önemli düşüş sinyalleri verdiğin söylüyor.

Capo, açık kaynaklı blockchain ağı Tron’u (TRX) takip ettiğini de söylüyor. Analiste göre TRX, alçalan üçgen formasyonundan kırıldı ve yüzde 50’den fazla düşüş için hazırlanıyor. Capo, TRX için yaklaşık 0,02 dolar seviyesini hedefliyor.

TRX’te kısa pozisyon oluşturulabilir. YTD!

Analist beklentilerini güncelledi

Bunun yanı sıra analist, Ethereum’un 3 haneli bir rakama düşeceğini öngördü. ETH fiyatının 600 ila 650 dolar seviyesinden yeni dip oluşturması muhtemel. En dikkat çeken tahmini ise, FTX krizinin ardından ciddi düşüş yaşan FTT token için oldu. Capo’ya göre FTT, 0,000001 dolar seviyesine kadar düşecek ve buradan işlem yapacak. Blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) için daha da dramatik bir düşüş beklediğini söylüyor.

Capo’ya göre MATIC, mevcut seviyelerden yüzde 64’ten fazla düşecek ve fiyatı 0.30 dolara doğru ilerleyecek. Analistin, Bitcoin başta olmak üzere güncel beklentileri ise şu şekilde:

Yaşanan kapitülasyon olayının ardından yerel dip için potansiyel hedefler (güncelleme):

BTC 12 bin dolar ila 14 bin dolar

ETH 600 dolar ila 650 dolar

ADA 0.16 dolar ila 0.20 dolar

LTC 29 dolar ila 32 dolar

DOT 2.8 dolar ila 3.1 dolar

FTT 0.000001 dolar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!