Aergo (AERGO) Nedir?

Aergo (AERGO) nedir? adlı konu başlığımızı Kriptoarena.com olarak, bu makalemizde yanıtlıyoruz. Proje açık kaynaklı bir kurumsal Blockchain platformudur. Daha basit ifadeyle izinli ve izinsiz Blockchain mimarilerinden oluşan ve hibrit dağıtımlar için optimize edildiği görülen bir platform olarak bilinmektedir. İşlevleri açısında merkeziyetsiz uygulamalar için açık kaynaklı bir hibrit Blockchain akıllı sözleşme platformudur. Platformun yerel kripto kripto para birimi ise AERGO Coin’dir.

Aergo projesinin amacı nedir?

AERGO ile iş verimliliğinin artırılması ve kamu ve özel projeler için yeni fırsatların ortaya çıkarılması sağlanmaktadır. Proje kendisini Blockchain’in geleceği olarak görmektedir. Ayrıca geliştiricilerin LUA(SQL) ile akıllı sözleşmeler kodlamasını desteklemektedir. Özellikle ihtiyaçlara uygun Blockchain dostu teknolojileri kullanmaktadır. Platform güvenli, genel ve özel Blockchain mimarisini kullanan açık kaynaklı bir ağdır. Proje genel çerçevede geliştiriciler için basit veri işleme ve tanıdık akıllı sözleşme programlaması sağlayan SQL desteği içerir.

Proje dünya çapındaki yatırımcılar tarafından da desteklenmektedir. İş odaklı DAO ve merkeziyetsiz karar verme çerçevesi olmayı hedefleyen yeni zincir üstü yönetişim sistemleri olarak tasarlanmıştır. Özellikle çok yönlü oluşu ve birçok özel çözüm önerileri sunarak beklentileri karşılamaktadır. Bu sayede Aergo Coin ön plana çıkmayı başaran bir proje olmuştur.

Avantajları neler?

  • Proje geliştirici dostu bir teknoloji ve altyapıya sahiptir.
  • Özellikle garantili performans imkanı sunmaktadır.
  • Ayrıca ölçeklenebilir mimariye sahiptir.
  • AERGO açık, genişletilebilir ve güvenli bir ağdır.

Dezavantajları neler?

  • Projenin volatilitesi yüksek olduğundan yatırımcılar açısından risk barındırmaktadır.
  • Özellikle rakip projeleri gerisinde kalmamak adına sürekli geliştirmelerine devam etmesi ve gelecek hedeflerini yakalaması gerekir.
  • Ayrıca piyasa belirsizlikleri ve kısıtlamalardan olumsuz yönde etkilenmektedir.

Aergo (AERGO) nedir? Nasıl satın alınır?

Şu anda AERGO ile işlem yapılabilen borsalar; Coinbase, Binance, Gate.io, KLAYswap, SushiSwap, AscendEX, OKX’dir. KuCoin, Crypto.com, Bithumb gibi birçok borsada daha işlem görmektedir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

İlk adım olarak AERGO listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonrasında borsanın hesap açma adımlarını izleyin. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay süreçlerini tamamlayın. Bir diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını izleyin. Son adım olarak istenilen bakiye tutarınca AERGO Coin’i seçerek alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!