200 Milyon Dolarlık Şirketten Çarpıcı Shiba Inu Hamlesi!

ABD merkezli NOYACK Logistics Income (NLI), Shiba Inu (SHIB)’yu ödeme olarak kabul edecek ilk gayrimenkul yatırım ortaklıkları (GYO) şirketi oldu.

 

Şirket, BitPay ile ortaklık kurdu

Business Insider’a göre, çeşitlendirilmiş tedarik zinciri gayrimenkullerine yatırım yapan 200 milyon dolarlık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı olan NOYACK Logistics Income (NLI), Shiba Inu ödemelerini kabul etmek için BitPay ile ortaklık kurdu. NOYACK Capital, kurumsal düzeydeki özel yatırımların tüm yatırımcılar tarafından erişilebilir olmasını sağlayan alternatif bir yatırım platformu konumunda. NOYACK’in New York, Denver ve Los Anglas’te ofisleri bulunuyor. BitPay entegrasyonu, yatırımcıların yatırımlarını isteklerine göre kripto ve geleneksel para birimi arasında bölebilecekleri bir platform sağlar. Yatırımcılar tercih ettikleri cüzdanı, borsayı veya bir kripto para birimini seçebilir, bir QR kodunu tarayabilir veya ödeme ayrıntılarını manuel olarak girebilir; işlem bir mobil cihazda hızlı bir şekilde yapılabilir.
 
NOYACK Capital CEO’su CJ Follini: “Bu ortaklık, günümüzün yatırımcılarıyla, emeklilik hesaplarına yatırım amaçlı gayrimenkul ve kripto para birimini dahil etmek için bağlantı kurmanın önemli bir yoludur.” ifadesini kullandı. BitPay CEO’su Stephen Pair ise: “Bu, kripto paraları ana akım haline getirmenin başka bir örneği. Daha fazla yatırımcı, kripto para birimi tahsislerini gayrimenkul gibi fiziksel varlıklara taşımak istiyor. Bu hamle, Noyack’ı alternatif yatırım yönetiminin ön saflarına yerleştiriyor.” açıklamasını yaptı. Ayrıntılara baktığımızda, bu ortaklık aracılığıyla NLI’nin, yatırımcıların  Shiba Inu  ve Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Ethereum, Litecoin dahil olmak üzere diğer kripto para birimleri ile sorunsuz bir şekilde maddi varlıklara dönüştürmelerini sağlayan öncü GYO haline geldiğini görüyoruz. Business Insider şu ifadeleri kullandı:
Bu ortaklık, NLI’yi kripto para kabul eden ilk GYO yapıyor ve yatırımcıların taahhütlerini Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Shiba Inu ( SHIB), Wrapped Bitcoin (WBTC) ve beş stabilcoin (BUSD, DAI, GUSD, USDC ve USDP) ile yapmalarına olanak sağlıyor.

Crypto.com, Shiba Inu (SHIB)’yu DeFi cüzdanına ekledi

Kripto para piyasasına damgasını vuran Shiba Inu (SHIB), ilgi görmeye devam ediyor. Crypto.com, Shiba Inu (SHIB) ve 6 diğer kripto para birimini DeFi cüzdanına ekledi. Önde gelen kripto para platformu Crypto.com, Shiba Inu (SHIB), Aave (AAVE), Binance USD (BUSD), Dai (DAI), Klima DAO (KLIMA), Chainlink (LINK) ve Terra (LUNA)’yı DeFi cüzdanına ekledi.
 
DeFi cüzdan, kullanıcılara tek bir yerden eksiksiz DeFi hizmetleri paketine erişim sağlayan velayetsiz bir cüzdandır. Bu cüzdan, Crypto.com kullanıcılarının BTC, ETH, CRO, ATOM, DOT, LTC ve diğer ERC20 tokenleri dahil olmak üzere 100’den fazla tokeni kolayca yönetmesini sağlar. Crypto.com DeFi cüzdan kullanıcıları, Yearn Earn V2, Compound, Aave, Crypto.org Chain Staking ve Cosmos Staking ile kilitlenme süresi olmadan ve harika getirilerle 35’ten fazla token üzerinde faiz kazanabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

ABDSHIBShiba Inu