Popüler Analist: Bu Altcoin Dogecoin Benzeri Performans Gösterebilir!

Kripto para stratejisti ve trader’ı Nicholas Merten, Dogecoin’in en son patlamasından sonra meteorik olarak yükselen başka bir kripto paranın olabileceğine inanıyor.

Youtube üzerinden 431.000 abonesine bir açıklama yapan popüler analist, Litecoin/Bitcoin çiftinde net bir yükseliş beklediğini belirtti.

Merten’in paylaştığı grafiğe göre, LTC / BTC Mart 2015 ve Mart 2017’de 0,0035’lik temel destekten sıçradı ve birkaç gün içinde yüzde 500 yüzde 800 arasında kazanç sağlayacak devasa rallileri görebileceğimizi belirtti.

Kripto para trader’ı, LTC / BTC’nin 0,0035 civarında tarihsel destekten geri döndükten sonra zaten güç belirtileri gösterdiğini belirtti ve bu da paritenin geçmişi tekrarlıyor olabileceğine işaret etti. Ancak Merten, birçok yatırımcının hali hazırda bu formasyonun zaten farkında olduğu için 0,018 civarında kar alınmasını öneriyor.

LTC / BTC’nin şu anki 0,0048 değerinden, Merten’in işlem aralığına yüzde 275’lik potansiyel kazanç imkanı sunuyor.

Kripto para piyasasının geneli hakkında da açıklamalar yapan Merten, önümüzdeki aylarda altcoin’lerin çok daha iyi performans göstereceğini belirtti.

“Buradaki genel bakış açım, Mayıs ayına girerken ve muhtemelen Haziran ayının başlarında, altcoin döngüsünün devam edeceği yönünde.”

dogecoinlitecoinltc
Comments (0)
Add Comment