Kripto para kullanıcılarına cep ten büyük kolaylık

Geleneksel finansal araçları Blockchain teknolojisinin güvenliği ve şeffaflığıyla birleştiren bir CrossFi platformu olan MinePlex kripto para birimlerini yemek alışveriş fatura ödeme gibi günlük hayatta kullanılabilmesi için mobil cryptobank geliştiriyor.

Proje kripto para birimleri ile alım satım kısıtlamalarının kaldırılmasını sağlama amacı taşıyor. Mobil uygulama sayesinde müşteriler tek bir platformda dijital ve geleneksel varlıkları güvenli bir şekilde saklayabilecek ticaret yapabilecek ve kredi alabilecek.

Platformun en büyük kitlesi bugün 3 milyardan fazla kullanıcısı olan cep telefonlarını kullanan insanlardan oluşuyor. Bu rakamın 2024 yılına kadar 3.6 milyara ulaşması bekleniyor. Mobil bankacılık kolaylık hız erişilebilirlik ve diğer ekonomik faydalar sayesinde dünya çapında hızla popülerlik kazanıyor. Fiilen bir bankada olma zorunluluğunun olmaması ise bir diğer avantaj olarak görülüyor. Mobil bankacılık hizmetlerini kullanan kişi sayısının 2023 yılına kadar 85 milyona ulaşacağı öngörülüyor.

Mineplex bankacılık çözümü uygulama maliyetlerini düşürmek zamandan tasarruf etmek güvenilirlik ve fon güvenliği gibi mobil bankacılık teknolojileriyle birlikte kripto para birimlerinin maksimum faydalarını sunacak.

MinePlex Ekosistemi

Kendi likit tokenine sahip yeni nesil bir kripto banka sistemi olan MinePlex kullanıcıların farklı para birimlerini takas edebilecekleri tasarruf sağlayabilecekleri hesaplar arasında para aktarabilecekleri kredi alabilecekleri hem kripto hem de itibari para depolayabilecekleri bir platformdur. Blockchain teknolojisi geleneksel finansal sistemler ve mobil uygulamalar arasında hassas bir şekilde dengelendi.

Kripto para birimlerinin hızlı ve kolay kullanılmasını sağlayacak bir cüzdan bulunuyor. Bu cüzdan ilk başta BTC ETH ve USDT dahil olmak üzere 2021 baharında eklenecek olan 20 para birimi ile projenin yerel tokenleri MİNE ve PLEXi destekleyecek.

Ayrıca kullanıcılar arasında en iyi fiyatlarla kriptonun hızlı bir şekilde alım satımını sağlayacak bir P2P borsası yer alıyor. Hesaba bağlı olacak zamandan tasarruf edecek ve değişim sürecini basitleştirecek. Bu borsa ödemeleri kolaylaştırmak için çeşitli fiat para birimlerini kabul edecek.

Kullanıcıların dijital para birimlerini kısıtlama ve fazla ödeme ücreti olmadan herhangi bir yerde kullanmalarına yardımcı olacak bir Mineplex banka kartı bulunuyor. Tüm hizmet avantajlarına projenin yerel tokenleri kullanılarak erişilebilir olacak. Kart Visa MasterCard ve UnionPay gibi ödeme sistemleri ile uyumlu olacak.

Ayrıca kart kullanıcıları finans ulaşım ve eğitim dahil olmak üzere çeşitli sektörlere erişebilecek. Örneğin bir kullanıcı seyahat sırasında biletler ve oteller için ödeme yaparak kripto / fiatı yerel para birimine dönüştürebilecek.

bankacılıkBlockchainceptelefonufiatkartkriptomineplexmobil
Comments (0)
Add Comment