ETH de BTC tokenizasyonu 500 milyon dolar, Flippening Endeksi % 62

Flippening Endeksi tüm zamanların en yükseği olan % 61.9a ulaştı. Blockchain Center endeksine göre 20 ağustosta Ethereum Blockchain on-chain ücretlerde işlem gören değerlerde ve işlem sayımında Bitcoini aştı.

                                                             Blockchain Merkezi Flippening Endeksi

Ethereum blok zinciri Bitcoine kıyasla işlem hacminde (% 55) düğüm sayısında (%88) ve aktif adreslerde (%50) önemli bir ilerleme gösterdi. Bununla birlikte Marketcap ve Google Searchte konumunu iyileştirmesi gerektiği düşünülüyor.

Ethereumda Bitcoin tokenizasyonu 500 milyon Dolara ulaştı

ETHnin Bitcoinin Blockchain üzerinde tokenleştirilmesi gibi öne çıktığı bir platform daha bulunuyor. Ethereum blok zincirindeki Bitcoinlerin bu tokenizasyonu Bitcoinerlerin daha düşük ücretlere daha hızlı hesaplamalara ve DeFı hizmetlerine erişebildiği için karşılıklı olarak faydalıdır. Ethereum Blockchain işlem ücretlerinden kar elde ederken Defı hizmetlerinin faydasını ve varlık likidite potansiyelini artırıyor.


                                       ETHde BTC

Ethereum blok zincirindeki tüm tokenize edilmiş Bitcoin türevlerini izleyen Ethereumdaki Bitcoin sitesine göre Ethereum tabanlı BTClerin toplam sayısı 45.000i (500 milyon Dolar) geçti. Ana pay şu anda 30.500den fazla Btcye (350 Milyon Dolar) sahip olan Wrapped Bitcoin (WBTC) L2 protokolüne aittir. Bunu 8700 BTC (100 milyon dolar) tutan REN protokolünün RENBTCleri izliyor.

On-Chainde oluşturulan ücretler

Bitcoin ve Ethereum olmak üzere her ikisinde de 06/08/2020 ile 13/08/2020 tarihleri arasında madenciler için on-chain ücretlerinin kıyaslamasına bakıldığında Ethereum madencileri 34.5 milyon dolar kazanırken Bitcoin madencileri aynı dönemde sadece 9 milyon dolarlık bir ücret aldı. Defı protokollerinin artan popülaritesi nedeniyle Ethereum blok zinciri geleceğe bakış açısı kazandıran bir liderliği korudu.

Madenciler Blockchaine güvenlik sağlayıp ağdaki etkinliği doğruluyor. Bu nedenle onları daha fazla teşvik edip daha fazla hash gücü sağlamasından ötürü üretilen daha yüksek ücretler herhangi bir Blockchainin doğrulayıcıları için olumludur. Bunu Blockchaini saldırılara karşı daha dirençli hale getiren bir güvenlik bütçesi olarak anlamak gerekiyor. Bu kullanıcıların ilgisini talebini ve kullanımını gösteriyor. Bununla birlikte bireysel işlemler pahalı olup kullanıcılar için rahatsızlık oluşturabiliyor.


                            Bitcoin ve Ethereum Ücret Üretimi Karşılaştırması (06/08/2020 – 13/08/2020)

Flippening Nedir?

Flippening Ethereumun Bitcoin blok zinciri özellikle de Marketcapta önemli metriklerde sollama olasılığını ifade ediyor. Flippening Endeksi mevcut durumu ve ilerlemeyi daha iyi anlamak için her iki blok zincirinin performansını sekiz temel metrikte izliyor.

bitcoinBlockchainblokzinciriEthereumflippeningkarşılaştırmaonchaintokenizasyonücret
Comments (0)
Add Comment