Ekim ayında, Ripple satın almak iyi bir fikir gibi görünüyor

ABD Doları karşısında 0.20 Dolar destek seviyesinin üzerinde yer alan Rippleın önümüzdeki günlerde bir sonraki büyük kırılmaya hazırlandığı belirtildi. Rippleı satın almak isteyenler için mevcut fiyat seviyesi ödenen miktar kadar iyi bir değeri temsil ediyor.

Profesyonel e-spor oyuncuları XRP ile ödeme alabilecek

XRP fiyatı şu anda 0.236 Dolar civarında bulunuyor. Bir analist Rippleın şu anda kripto para birimi piyasasında çok iyi bir risk/ödül oranına sahip olduğunu ve Ripple yatırımcılarının nispeten daha küçük bir risk ile çok daha fazla kazanç elde etmeyi beklediklerini düşünüyor.

Sürekli olarak yeni müşteriler ekleyen Ripple birçok finansal kurum tarafından para transferi için kullanılıyor. Son haberler Japonya merkezli SBI Holdingin XRPyi Japon e-spor oyun endüstrisinin ön saflarına ittiğini bildirdi.

Bu anlaşma profesyonel e-spor oyuncularının XRP ile ödeme almalarını sağlayacak. Dolayısıyla bu durum Rippleın değerini katlayacak.

Ripple CEOsu Brad Garlinghouse XRPnin işlem hacminin 2021de birkaç kez artarak müşteri tabanının % 30 ile % 40 oranında büyümesini bekliyor.

Bu durum varlığın fiyatını daha yüksek seviyelere taşırken Rippleın önümüzdeki süreçte kripto piyasasında en iyi performansı sergilemesini sağlayacak.

XRP fiyat analizi

XRP fiyatını teknik olarak analiz etmek gerekirse mevcut eğiliminin nötr yükseliş eğilimi gösterdiğini söylemek mümkündür. Mevcut direnç seviyeleri 0.26 Dolar ve 0.30 Dolar olup 0.20 Dolar güçlü destek seviyesini temsil ediyor.

XRP fiyatının 0.26 Doların üzerine çıkması durumunda Ripple satın alınacak bir varlık sınıfında yer alacak. 0.30 Doların üzerine çıkış yükseliş eğiliminin devam ettiğini gösterecek. Bir sonraki fiyatın ise 0.35 Dolar civarında olacağı öngörülüyor.

İlerleyen günlerde fiyat düştüğü takdirde 0.15 Dolar ile 0.20 Dolar aralığındaki fiyatların tümü Ripplea yatırım yapmak için çok iyi bir fırsat olarak görülüyor.

alımsatımanalizdolarekimfiyatkriptopiyasasıripplexrp
Comments (0)
Add Comment