Carson Group, 30 Milyar Dolarlık Varlık Yönetiyor ve Bitcoin ETF Piyasasına Adım Atıyor!

ABD merkezli finansal danışmanlık şirketi Carson Group, müşterilerine ait 30 milyar dolarlık varlığı yönetirken, Bitcoin ETF’lerinin hızla gelişen pazarına dört spot Bitcoin ETF’sine onay vererek giriş yapıyor. Bu adım, sektördeki en büyük varlık yöneticilerinden BlackRock ve Fidelity gibi devlerin ürünlerini platformlarında sunmanın önemini vurguluyor. Öte yandan, Bitwise ve Franklin Templeton gibi daha küçük oyuncuların düşük maliyetli hizmetleri de dikkat çekiyor.

Carson Group’un platformunda 30 milyar dolarlık varlık bulunuyor. Şirketin başkan yardımcısı ve yatırım stratejisti Grant Engelbart, BlackRock ve Fidelity gibi devlerin ürünlerini sunmanın önemini vurgularken, Bitwise ve Franklin Templeton’ın düşük ücret taahhütleriyle dikkat çektiğini belirtiyor. Bitwise CEO’su Hunter Horsley ise platform onaylarının fon büyümesi için kritik olduğunu ve artık Bitcoin ETF’lerinin bu alanda önemli bir katalizör olduğunu vurguluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!