BTC direnç seviyesine yaklaşırken analistler ne düşünüyor?

Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19.500 Dolar dan gerilemesi üzerine uzun zamandır süregelen genel direnç seviyesine hızla yaklaşıyor.

Bu noktadaki satış baskısı oldukça önem teşkil ediyor ve BTC 16.400 Dolar gibi düşük bir seviyeye geriliyor.

Orta vadede piyasa trendleri neredeyse tamamen Bitcoine bağlı olarak hareket ediyor. Varlığın 19.000 Dolardan gerilemesi altcoinlerin canlılığının da önüne geçti ve piyasanın tamamı önemli ölçüde düştü.

Boğaların “V şeklinde” bir toparlanmaya yönelmesi iyileşmenin devam edeceğine dair güçlü bir olasılık olarak karşımıza çıkıyor.

Yatırımcılar BTC  18.000 Dolar ortalarının aşağısındaki genel direnç seviyesine doğru ilerledikçe paralarını çekeceklerini söyledi.

Yatırımcılar 18.400 Dolar geçildiği takdirde herhangi bir zayıflık belirtisinin olmayacağını belirtti.

Bitcoin toparlanma devam ederken 18 bin Doları kırıyor

Bitcoin mevcut durumda 18.090 Dolar fiyatından % 2nin biraz altında işlem görüyor. Bu 16.400 Dolar seviyesine geriledikten sonra önemli bir yükseliş işaretidir.

18.000 Dolarlık orta bölgede güçlü bir destek görürse yakın vadede önemli ölçüde daha fazla yükseliş görmesi muhtemeldir.

BTC direnci kırmak için mücadele ediyor

Bir tüccar Bitcoinin 18.000 Doların altındaki tüm bölgeye bağlı olan direnci kırmayacağını ve üstünde bir kırılma ile iyileşmenin devam edeceğini söyledi.

Bitcoinin haftalık mumu hızlı bir şekilde yaklaştıkça önümüzdeki birkaç saat içinde nasıl işlem göreceği 2020nin geri kalanı için ciddi bir bakış açısı sağlaması gerekiyor.

18.000 Doların üzerindeki bir kapanış görünümünü önemli ölçüde artıracak ve boğaların önümüzdeki hafta boyunca fiyat hareketini kontrol altına alması için kapıları açacak.

bitcoinbtcanalizbtcfiyatıdeğerkriptoparaanalizi
Comments (0)
Add Comment