Bitcoin in uzun vadeli eğilimi boğa modunda…

Önde gelen on-chain analisti Willy Wo Bitcoinin yakın gelecekte 11.000 Dolarlık CME boşluğuna doğru düşüş göstereceğini düşünüyor.

“Bu temel değerlendirmeden ziyade benim kısa dönem teknik analizim. Kısa dönem analiz daha az güvenilirdir ve daha cok casino oyuncuları içindir. Özetle yeşil alandan geriye kalan son CME boşluğunun dolabileceği konusunda şüphelerim var.

Woo temel pazar eğilimlerinin Bitcoinin “gizli bir dağıtımı” gösterdiğini belirtti. Aynı zamanda BTC’nin tablosu bir defter dağıtım modeline benzemeye başladı.

Bu Bitcoinin yakın gelecekte 11.200 Dolar seviyesinde CME boşluğuna doğru yöneleceğini gösteriyor. Bu mevcut fiyatlardan % 2-3lük bir düşüş anlamına geliyor.

Uzun vadeli eğilim hala olumlu

Bitcoin fiyatındaki yukarı yönlü hareketi kısa vadeli risk faktörlerlerine rağmen uzun vadeli eğilim olumlu olmaya devam ediyor.

Woo konuyla ilgili olarak “Minimum zaman dilimlerinde 3-6 hafta olan on chain temeller boğa modunda hala değişmedi eğer bir geri çekilme söz konusu olursa 10.000 Dolar bölgesinde onu kaçırırsanız BTCye kar dağıtmak için bir şans olarak ele alırım” dedi.

Bitcoinin ağ hash oranının son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesinde yer aldığını unutmamak gerekiyor. Bu madencilerin BTCnin yükselişi sürdüreceği konusunda her zamankinden daha fazla emin olduklarını ve dolayısıyla karlı olacaklarını gösteriyor.

aralıkbitcoinboğayükselişiCMEfiyatanalizihashoranıkısavadeliolumluriskuzunvadeli
Comments (0)
Add Comment