‘Bitcoin 100 bin dolar olacak’ dedi, tarih bile verdi

Bitcoin 9 bin dolarlarda yatay seyre girdiği şu günlerde altcoinlerdeki artış son zamanlarda oldukça rağbet görmesini sağladı.

Bu BTC baskınlığından daha iyi örneklenmedi. Analistler metriğin kısa süre önce önemli bir direnç noktasında reddedildiğini ve yaklaşmakta olan bir “altseason” a işaret ettiğini söyledi.

Max Keizere göre böyle bir altseason olmayacak. RT’in Keizer Raporuna Stacy Herbert ile ev sahipliği yapan tanınmış Bitcoin yatırımcısı 9 Temmuzda altcoinleri yerden yere vurdu.

Bitcoin Rakiplerini bitirecek mi?

Max Keizer öyle düşünüyor. 9 Temmuzda Keizer Raporunun bir bölümünde Max Bitcoin’in tüm rakiplerinin gelecekte “bitireceğini” söyledi.

“Yani tüm bu altcoin posterleri ve devlet destek-refah serserileri tek bir gerçek bitcoin tarafından alt edilecek. Bu zamanla ilgili…”

Keizer ABD hükümetinden bazı kripto para şirketlerinin “PPP” kredisi aldığını gösteren belgelere atıfta bulundu.

Yatırımcının altcoin projelerinin etkinliği hakkındaki en son düşünceleri London Real’in Brian Rose’una Bitcoinin herhangi bir altcoin tarafından gasp edilmesi muhtemel olmadığını söyledikten kısa bir süre ortaya çıktı.

100 bin dolara yükseliş

Altcoins hakkındaki düşüncelerine ek olarak Keizer Bitcoin için fiyat görünümünü kısaca aktardı.

Yatırımcı kripto para biriminin “koin başına 100bin dolar yolunda olduğunu düşündüğünü söyledi ki bu da şu anki 9 bin 200 dolar olan değerinden yüzde 900’den daha fazla bir artış anlamına geliyor.

Daha önce Infowars’ın Alex Jones’una 100 bin doların çok düşük olabileceğini ve BTC’nin 400 bin dolara ulaşacağına dair yeni bir beklentiyi söyledi:

“Resmi olarak BTC için hedefimi artırıyorum – ve bu tahmini ilk olarak 1 dolar olduğunda yaptım bunun 100 bin dolara gidebileceğini söyledim – Sekiz yılda ilk kez resmi hedefimi yükseltiyorum:  400 bin dolar”

Keizer diğer faktörlerin yanı sıra Bitcoinin kıtlığını varlığın gelecekte şimdiye kadar takdir etmesinin önde gelen bir nedeni olarak görüyor.

Keiser Bitcoinin Aralık 2021e kadar 100 bin dolara ulaşacağını tahmin eden “PlanB” stoktan akış modeline şöyle yorum yaptı:

“Şimdiye kadar BTC için S2Fyi ‘madara eden’ argümanları dikkatleri üzerine çekmek isteyenler tarafından sadece rastgele kelime salataları gibi görünüyor. S2F #Bitcoin fiyatının piyasaya mükemmel bir bakış açısı sağlayan geçerli ve hayati bir analizidir. ”

Bu model ayrıca kripto para biriminin on yılın sonunda 1 milyon dolara yakın bir fiyat elde edeceğini öngörüyor.

bitcoinbitcoin analizbitcoin teknik analizbtcbtc beklentibtc yorumkripto paraMax Keizer
Comments (0)
Add Comment