Atari Token, kasım ayında satışa sunulacak

Atari tokenı oyun uygulamaları için tasarlandı. Atari token ön satışlarıyla şimdiden 15 milyon dolardan fazla para topladı.

Atari online oyunlarda ve kumar uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan Atari Token ve Kasım ayında piyasaya sürülen modern bir Atari VCS oyun konsolu ile bir kripto markası olarak yeniden doğdu.

Kasım ayı sadece oyun sisteminin lansman zamanı değil aynı zamanda Ethereum tabanlı ERC20 Atari Tokenin halka açık satışı olacak. Dün Atari önümüzdeki ay halka açık satışı gerçekleştirmek ve Atari Tokenı listelemek için Bitcoin.com ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Şimdiye kadar Atari iki ön satış arasında tokeninden 1.5 milyon dolardan fazla sattı. ICICB Group ortağı ve üçüncü taraflardan 1 milyon dolarlık ikinci bir satış geldi üçüncü bir ön satış ise şu anda devam ediyor ve halka açık satıştan önce sona erecek.

İlk iki ön satış Atari Tokenı 008 ABD Doları olarak sundu ancak Kasım ayının halka açık satışında ne kadar satacağına dair henüz bir bilgi yok. Bitcoin.com Borsası Bitcoin Ethereum Litecoin ve Bitcoin Cash kullanarak satın alma için Atari Token sunacak.

Bir sürüme göre bir Atari Borsası “diğer proje aşamalarıyla daha iyi bir senkronizasyon elde etmek için” Bitcoin.com Exchange listesiyle aynı anda başlayacak.

Atari Atari Token için 1970lerde ve 1980lerin başında video oyunlarını popülerleştiren şirketteki kökleriyle uyumlu bir vizyonu detaylandırdı. Web sitesine göre Atari rekabetçi oyunlar sınırsız bir çevrimiçi kumarhane ve Atari Token tarafından desteklenen bir çevrimiçi spor ve espor bahis platformu sunacak.

Ek olarak Atari blockchain tabanlı Ultra oyun dağıtım platformunu yeni VCS konsoluna entegre ederek sahiplerinin cihazda oynanabilen PC oyunlarını satın almalarına izin verecek. Ultra kullanıcıları ayrıca Atari Tokens kullanarak konsolun kendisini platformdan satın alabilirler ayrıca Pong ve Rollercoaster Tycoon gibi klasik Atari oyunları Ultra üzerinden de satışa sunulacak.

Atari Ağustos ayında The Sandbox ve F1 Delta Time blockchain oyunlarının yayıncısı Animoca Brands ile Animocanın Centipede ve Asteroids gibi oyunların şifreli güncellemelerini yayınlamasına izin veren 4 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı. Anlaşma aynı zamanda Animocayı yeni Atari VCS için özel blockchain içeriği sağlayıcısı yaptı ancak geçen ayın Ultra ortaklığının bu anlaşmayla nasıl uyumlu olduğu net değil. Atari bu konu hakkında daha önceki bir yorum talebine cevap vermedi.

atari tokenERC20
Comments (0)
Add Comment