Zcoin yeni protokolünü bugün sunuyor

Zcoin yeni protokolünü bugün sunuyor
  • 30 Temmuz 2019

Gizlilik odaklı kripto para Zcoin, bugün mainnetini sunarak tanınırlığını artırmayı hedefliyor. 

Sır vermeyen tanıtları kullanan ilk kripto paralardan biri olan Zcoin, Zerocoin protokolünü Sigma protokolü ile değiştirerek zayıf noktalarını onarmayı amaçlıyor. 

Protokol özellikle bilgisayar korsanının sahte gizli coin oluşturmasını ve tedariği şişirmesini engelliyor.

Şirket, sır vermeyen tanıt Sigma protokolünün, Zcoin vizyonunun tahakkukunun, gizli coin kullanılabilirliği güvenlikten ödün vermeden geliştirmek olduğunu belirtiyor. 

Mainnet'in bugün gün içerisinde protokolde gerçekleşecek değişiklikle faaliyete geçmesi bekleniyor.

Kullanıcılar, Zerocoin protokolü paralarını altı ay içinde yeni Sigma paralarla değiştirebilecek.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.