Zcash yapımcısından büyük fedakarlık

Zcash yapımcısından büyük fedakarlık
  • 08 Kasım 2019

Zcash yapımcısı, kripto para biriminin ticari mülkiyetini Zcash Vakfı'na ücretsiz olarak devrediyor.

Gizlilik odaklı kripto para zcash üreticisi olan Electric Coin Company (ECC), zcash ticari marka mülkiyetini Zcash Vakfı'na “ücretsiz” olarak devretti.

Perşembe günü çıkan haberi açıklayan ECC, kararın “aylarca süren müzakereler” sonrasında alındığını ve zcash'ın merkezsizliğine yardımcı olacağını söyledi. ECC ve Zcash Vakfı kararını Çarşamba günü imzalanan bir anlaşma ile gerçekleştirdi.

ECC 2016 yılında Zcash'i başlattı ve projeyi diğer çalışma alanlarının yanı sıra araştırma-geliştirme, mühendislik ve düzenleyici ilişkiler yoluyla destekledi. Şirket çalışmalarına devam edeceğini ifade ediyor.

Zcash ticari marka mülkiyeti artık finansal gizlilik, zcash geliştirme ve topluluk katılımı konularına odaklanan bağımsız bir kar amacı gütmeyen Zcash Vakfı'na ait olduğu için, ticari marka korumasından vakıf sorumlu olacak. 

ECC, "Ticari marka, toplumu dolandırıcılardan koruyor ve Zcash adının doğru blok zincirine uygulandığını garanti ederek yönetim kararlarına yasal güç veriyor"   açıklamasına bulunuyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.