Yeni Yatırımcı Olarak Volatilite'den Kazanç Sağlayabilirsiniz İşte Yöntemi ! 

Abone Ol
Yeni Yatırımcı Olarak Volatilite'den Kazanç Sağlayabilirsiniz İşte Yöntemi ! 
Serkan Aydın
 • 31 Aralık 2020
 • Yazar:

  Kripto para birimi piyasası uzun zamandır hiper dalgalanması ve zirvelere çıkıp sonra çakılmasıyla biliniyor. Bazı yorumcular sektörün daha fazla düzenlemeye ihtiyacı olduğu görüşünü kabul ederken, bazıları ise oynaklığın bilgili tüccarlar için bir nimet olduğuna dikkat çekerek, kripto paranın uzun süredir devam eden oynaklığı hakkında çok sayıda makaleler yazdılar.

  Dalgalanma Doğaldır

  Bakış açınız ne olursa olsun, dalgalanma doğaldır ve kripto paraların geleneksel finansal sistem üzerinde artan bir etki yaratmasını kesinlikle engellememiştir. Piyasadaki ilginin çoğu, elbette, efsanevi hedge fon yöneticisi Paul Tudor Jones'un etkileyici bir enflasyon koruması olarak öne sürdüğü Bitcoin'e adanmıştır. Makro yatırımcı, "90 trilyon dolarlık hisse senedi piyasası değerine sahip olduğunuz ve hiç kimsenin itibari para biriminde bu miktarın kaç trilyon dolar olduğunu bilmediği bir dünyada, 500 milyar doların Bitcoin için az bir piyasa değeri olduğunu iddia ediyor."

  Ethereum'u unutmayalım; Ana akım ilgi BTC etrafında dönerken, akıllı sözleşme ağı son zamanlarda tek bir yılda 1 trilyon dolarlık değeri işleyen ilk blok zinciri oldu. Ethereum, eski finansal sistemi yeniden yaratmaya çalışan, gelişmekte olan merkezi olmayan finans (defi) endüstrisini destekliyor ve tasarruf ve kredilerle ilgili ürün grubu, onu sektörün en önemli ağı yapıyor.

  Yeni Yatırımcılara Öneriler

  Kripto para piyasasında yeni iseniz, emrinizde çok sayıda işlem seçeneğiniz vardır. Sizden önceki birçok kişi gibi, sadece kripto para birimi satın alabilir ve daha sonra kârla satış yapmak için ona tutunabilirsiniz. Daha riskli ama daha kazançlı bir seçenek, ticarete başlamak ve sektörün kötü şöhretli oynaklığından yararlanmaktır. Fikir korkutucu görünse de, bunu gerçekleştirmek için birkaç mükemmel araç var.

  Kripto Para Piyasasının Oynaklığından Nasıl Yararlanılır?

  Kullanıcıların Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini satın almasına, satmasına ve takas etmesine izin veren düzenlenmiş, ABD tabanlı bir dijital varlık değişimi olan CoinZoom tarafından etkileşime girebilecek birkaç yararlı araç sağlanmaktadır. Pek çok ticaret yeri neredeyse sadece deneyimli tüccarlar için inşa edilirken, CoinZoom tamamen farklı bir tekliftir ve hem ticaret hem de para yönetimi için bir dizi müşteri odaklı hizmeti tek bir çatı altında birleştirir.

  Örneğin CoinZoom kripto kartlarını ele alalım. Normal ATM kartlarına benzeyen bu kartlar, kullanıcıların fiat ve kripto bakiyelerini dünya çapında 53 milyondan fazla Visa kabul eden tüccarlarda kolayca harcamalarını sağlar. Kartlar ayrıca alım satım ücreti indirimleri ve nakit geri ödeme ödülleri sağlar, burada satın alımlar otomatik olarak en yakın dolar tutarına yuvarlanır. Değişiklik daha sonra her gün itibari cüzdanınıza aktarılır ve CoinZoom borsasında kripto para birimlerini otomatik olarak satın alacak şekilde ayarlanabilir. Kart sahipleri, belirli kripto para birimlerine haftalık faiz de kazanabilirler; bu, ticarete dalmadan kripto varlıklarını pasif bir şekilde artırmak isteyebilecek acemilerin ilgisini çekecektir.

   CoinZoom Nedir ve Nasıl Kullanılır?

  Basit bir kripto para borsasından çok, dijital bir bankacılık platformu olan CoinZoom, kullanıcıların dünyanın herhangi bir yerindeki ailelerine ve arkadaşlarına anında dolar veya kripto para göndermelerine olanak tanıyan bir eşler arası ödeme sistemi içerir. Platforma aşina olduğunuzda, mantıklı ticaret kararları vermek ve piyasanın oynaklığından yararlanmak için bir dizi çizelge ve 100'den fazla teknik gösterge kullanabilirsiniz.

  Bingbon, yeni başlayanlar için araçlar içeren başka bir platformdur. İlginç bir şekilde, yalnızca dijital varlıklara odaklanmıyor: Kullanıcılar ayrıca 150 kata kadar kaldıraçla endeksler, forex ve emtia ticareti yapabilirler. Başka bir varlık sınıfından kripto para piyasasına geliyorsanız, Bingbon, kademeli olarak kriptoya para piyasasına genişlerken normal şekilde işlem yapmaya devam edebileceğiniz bir yol sunar.

  Bu özel borsa, yeni başlayanların hemen kullanmaya başlayabilecekleri kopya ticareti işleviyle bilinir. Göründüğü kadar basit, kopya tüccarları, diğer, daha deneyimli veya başarılı yatırımcıların işlemlerini taklit etmenizi sağlar. Kullanıcılar, kar marjlarına ve pozisyon geçmişlerine göre takip etmek istedikleri tüccarı seçebilirler ve tüccarlar, takipçilerinin karlarından bir "işlem ücreti" alarak takipçilere yardım etmeye teşvik edilir. Bingbon ayrıca, gerçek parayı riske atmadan önce sistemi ve süreci denemek isteyenler için harika bir seçenek olan VST adlı bir demo ticaret para birimine sahiptir.

  Kripto Para Bilgisi Olmadan Yatırım Yapmayın

  Bilgi çağında yaşadığımız için şanslıyız. Bu nedenle, önce araştırmanızı yapmadan herhangi bir çabaya, en azından finansal kayıp potansiyeli olan birine atlamak düpedüz pervasızdır.

  Yukarıda belirtilen ticaret platformları, hem deneyimli hem de acemi tüccarlara sunulan bilgileri dağıtan bloglar bulundurur. Kripto ticareti hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu tür kaynakları tanımalı ve sosyal medyadaki sektör figürlerini takip etmelisiniz. Grafikleri ve çizelgeleri incelemeyi kolayca takıntı haline getirebilirsiniz, ancak en iyi kripto para birimlerinin nasıl performans gösterdiğini periyodik olarak kontrol etmek iyi bir alışkanlıktır. CryptoCube, Messari ve Binance Academy gibi eğitim kaynakları, eski Telegram sohbeti ile gerçek zamanlı grafikler ve bilgilerle tamamlanmış yararlı ticaret bilgilerinin hazinesiyle bir nimet olabilir.

  Kripto para piyasası değişken mi? Kesinlikle. Dolaşımdaki binlerce kripto para birimiyle, bu yakın zamanda değişmeyecek. İşin iyi yanı, önemli bir kar elde etmek için piyasa hareketlerinden yararlanabilirsiniz. Kendinizi eğitmek, kanıtlanmış bir ticaret platformu kullanmak ve kripto banka kartları ve demo hesapları gibi şeylerden yararlanmaktır. Rulette kazanmak şans gerektirir, ancak başarılı ticaret daha çok bilgi, beceri ve uygulamaya dayanır. 

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Kripto para kazanç sağlamak ile ilgili her şey

  Yeni Yatırımcı Olarak Volatilite'den Kazanç Sağlayabilirsiniz İşte Yöntemi ! 

  Yeni Yatırımcı Olarak Volatilite'den Kazanç Sağlayabilirsiniz İşte Yöntemi ! 

  Kripto para birimi piyasası uzun zamandır hiper dalgalanması ve zirvelere çıkıp sonra çakılmasıyla biliniyor. Bazı yorumcular sektörün daha fazla düzenlemeye ihtiyacı olduğu görüşün...

  • 31 Aralık 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.