'Yeni bir altcoin döngüsüne geçildi'

'Yeni bir altcoin döngüsüne geçildi'
  • 15 Ekim 2019

Kripto para analisti Nicholas Merten: Yeni bir altcoin döngüsüne geçildi...

DataDash'ın son bölümünde, Merten, güçlü kullanım durumları olan altcoinlerin ve benimsenmenin Bitcoin’in pazar payını yavaş yavaş azaltmaya başladığını söylüyor.

Ethereum ve XRP'ye öncülük eden iki koin olarak işaret ediyor.

“Burada altcoin hakimiyetinde bir büyüme göreceğimizi ve Bitcoin hakimiyetinde bunu takip etmesi muhtemel bir düşüş göreceğimizi ifade ediyorum. Diğer koinlerin yükselmeye devam ettiğini görüyoruz. Ethereum XRP kadar ciddi baskınlık kazanıyor. Çok büyük haberler var mı? Hayır. Sadece bu noktada altcoinler biraz fazla satılıyor olabilir mi? Büyük olasılıkla.

Ve yıl boyunca devam ederken, DeFi ile diğer tüm altcoin projelerinde Ethereum'dan birçok heyecan verici olay olacağını düşünüyorum. Sıkışmış durumdalar ve aslında bir şey inşa edecekler. Muhtemelen sönüp giden kitlelerin sayısı çok az. Ancak aslında etrafta dolaşıp bir şeyler üreten projeler olacak. ”

Merten, yanlış olabileceği konusunda uyarılarda da bulunuyor. Kripto varlıklarının son derece riskli ve kötü niyetli dünyasında bir şeyler olabileceğini söylüyor.
Geçmiş eğer bize yol gösteriyor ise, XRP'nin patlayıcı olma potansiyeline sahip olduğunu söylerken, Ethereum büyümekte olan merkezileşmemiş finans (DeFi) hareketini destekleyen ana platform olarak ün kazanıyor.

“[ETH] bu direnç aralığının ötesine dağılmak üzere ayarlanmış gibi görünüyor ve bu gerçekleştiğinde, birçok insan bunun gerçekten büyük bir ralliye dönüşeceğinden bahsediyor. 2019 yılının Mayıs ayında burada gördüğümüz pop-up'lardan birini bulabiliriz.

Kim bilir? Burada oturup ne olacağını sana söylemek istemiyorum. Ancak bu, altcoin pozisyonlarına eklemek istediğim aralık. Bir çok altcoin için kanlı bir piyasa bu. Ancak Ethereum'un bunun için bir çok temel gelişimi var. DeFi hareketini inceleyin…

Burada [XRP için] [2017'nin başından beri] genel üçüncü bir en düşük seviyeye kendimizi ayarlıyoruz. Bitcoin karşılaştırmalı olarak her seferinde daha düşük seviyelere düşürdüğümüz XRP için bu aralığı genel olarak burada belirledik. Ancak, sıktığımızda, bu çiviler sırasında Bitcoin'e kıyasla burada biraz daha yükseğe çıkıyoruz. Bu seviyeler öncekilerden biraz daha düşük.

Ancak XRP'nin bir momentum oyunu olduğunu biliyoruz… Gerçekten de XRP'yi altcoin döngülerini ve piyasalarda risk almayı belirlemek için kullanabilirsiniz. Ve geçmişte çok parabolik ralliler düzenledik. Muhtemelen tarihin kendisini tekrar etmesi muhtemel. ”

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.