Ünlü Analist 2020 Bitmeden Bu 5 Altcoin'de Yükseliş Bekliyor

Abone Ol
Ünlü Analist 2020 Bitmeden Bu 5 Altcoin'de Yükseliş Bekliyor
Serkan Aydın
 • 22 Aralık 2020
 • Yazar:

  Kripto endüstrisi hala geçen haftaki boğa koşusunun coşkusunu yaşıyor, ancak bazı işaretler, ivmenin hız kaybedeceğini gösteriyor. Bununla birlikte, yatırımcılar hala büyüme potansiyeli olan varlıkların peşinde. 2020'nin bitmesine bir hafta gibi kısa bir süre kala, analistler en iyi altcoin seçimleriyle ilgili fikirlerini ortaya koyuyor.

  Chainlink ve Graph

  Ünlü kripto analisti ve tüccar Tyler Swope, yıl sonuna yaklaşırken en iyi hisse senedi seçimlerinden bazılarını açıkladı. Analist, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, merkezi olmayan finans (DeFi) alanına odaklandı ve yerleşik isimler ile yeni gelenlerin bir karışımını seçti.

  Swope, analizinde en büyük önceliği Chainlink blockchain oracle ağına güç veren Ethereum tabanlı token LINK'e verdi. LINK üzerinden konuşan Swope, varlığın hızlı pompalama ve boşaltma dalgalanmalarına eğilimli olduğuna dikkat çekti. Analist, bu dalgalanmaların 2018 ve 2019'da yaygın olduğunu ve piyasanın Mart ayında benzer bir olay gördüğünü açıkladı.

  Coinmarketcap'ten alınan veriler, varlığın 2020 yılı için yıllık en yüksek seviyesinin 16 Ağustos'ta 19.20 dolar fiyat sabitlemesi olduğunu gösteriyor. LINK'in fiyatı 16 Kasım'da 16.23 dolar'dan düştü. O zamandan beri 13 dolar aralığında işlem görüyor. Ancak Swope, LINK'in 2020 bitmeden önce 20 doları aşacağına inanıyor. Swope’un listesindeki bir sonraki coin, Ethereum tabanlı bir indeksleme ve sorgulama protokolü olan ve önemli bir popülarite kazanan Graph.

  Analist, Graph'in Chainlink ile çalıştığına işaret etti. Merkezi olmayan uygulama (dApp) ekosistemi için çok ihtiyaç duyulan bir indeksleme protokolü oluşturacak şekilde ayarlanmış her iki proje ile birlikte çalışabilirlik her ikisine de fayda sağlayacaktır. Graph, piyasa değeri sadece üç günde 0'dan 750 milyon dolar'a ulaştı. 

  DeFi ve Blockchain Tokenları

  Swope’un üçüncü seçeneği, Compound Finance’ın en iyi DeFi kredi protokolünün yönetim simgesi olan COMP. Geçen hafta protokol, diğer protokollerle birlikte çalışabilirliği artıran yeni bir çapraz zincir platformu olan Compound Chain'i duyurdu.

  Bileşik Zincirinin önemi hakkında konuşan Swope, Bileşik'in Ethereum'dan (DeFi alanındaki bir başka lider isim olan MakerDAO'dan) büyük miktarda DAI token alabilecek konumda olduğunu açıkladı. Daha ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir bir blok zinciri ile Compound, Ethereum’un DeFi endüstrisindeki hakimiyetini ele geçirmeye devam edebilir. Akıllı yatırımcılar için iyi bir seçenek.

  Dördüncü ve beşinci seçenek olarak, Swope, Polkadot ekosistemine katılmaya hazır bir varlık olan xDAI'yi ve dijital defter çözümleri sağlayıcısı Unibright'ı seçti. Polkadot'un Ethereum ile olası birlikte çalışabilirliği, xDAI'nin ilerlemesine yardımcı olacak. Unibright'a gelince, projenin temel protokol ile olası bir ekip çalışması, onun daha fazla benimsenmesini sağlayacaktır.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Chainlik ile ilgili her şey

  Ünlü Analist 2020 Bitmeden Bu 5 Altcoin'de Yükseliş Bekliyor

  Ünlü Analist 2020 Bitmeden Bu 5 Altcoin'de Yükseliş Bekliyor

  Kripto endüstrisi hala geçen haftaki boğa koşusunun coşkusunu yaşıyor, ancak bazı işaretler, ivmenin hız kaybedeceğini gösteriyor. Bununla birlikte, yatırımcılar hala büyüme potansiye...

  • 22 Aralık 2020
  Teknik Göstergeler Chainlink Fiyatında Bu Oranda bir Yükseliş Öngörüyor

  Teknik Göstergeler Chainlink Fiyatında Bu Oranda bir Yükseliş Öngörüyor

   Chainlink, Mart ayındaki genel piyasa çöküşünden sonra 2020'de en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu. Dijital varlık sadece toparlanmakla kalmayıp, yüzde 1.500...

  • 12 Aralık 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.