Turkcell'in Paycell Platformuna Kripto Para Alım Satım Özelliği Eklendi!

Abone Ol
Turkcell'in Paycell Platformuna Kripto Para Alım Satım Özelliği Eklendi!
Ömer Ergin
 • 23 Şubat 2021
 • Yazar:

  Turkcell tarafından Türkiye'nin en kapsayıcı ödeme platformu olarak nitelendirilen Paycell'e "Dijital Varlık Al/Sat" ismiyle kripto para alım satım özelliği eklendi. Sadece Turkcell müşterilerinin değil aynı zamanda diğer operatörlerin müşterilerinin de kullanabildiği Paycell ile artık kripto para almak veya satmak mümkün.

  iOS ve Android cihazlara indirilebilen Paycell uygulaması aracılığıyla Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Stellar (XLM) olmak üzere beş kripto para birimi alınıp satılabilir durumda. Türkiye'nin en büyük operatörünün zaman içinde platformunda listlediği kripto para sayısını artırması bekleniyor. Üstelik Turkcell müşterileri Paycell'in kripto para alım satım özelliğini kullanırken herhangi bir kart eklemeden Turkcell faturasına yansıtma yaparak kripto para alabiliyorlar.

  Paycell'in Dijital Varlık Al/Sat hizmeti henüz tüm Paycell kullanıcıları için kullanılabilir değil.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Turkcell ile ilgili her şey

  Turkcell'in Paycell Platformuna Kripto Para Alım Satım Özelliği Eklendi!

  Turkcell'in Paycell Platformuna Kripto Para Alım Satım Özelliği Eklendi!

  Turkcell tarafından Türkiye'nin en kapsayıcı ödeme platformu olarak nitelendirilen Paycell'e "Dijital Varlık Al/Sat" ismiyle kripto para alım satım özelliği eklendi. Sadece Turkcell müşter...

  • 23 Şubat 2021
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.