Tron dünyanın en büyük ikinci blockchain ekosistemi

Tron dünyanın en büyük ikinci blockchain ekosistemi
  • 15 Ekim 2019

Tron’un lideri Justin Sun, bugün Dapp.com’un bir raporunu paylaştı. Raporda, platformun sadece 2019’un 3. çeyreğinde  500 bin kullanıcı eklediğini ve bu sayede ana ağdaki toplam adres sayısını 3,7 milyonun üzerine çıkardığı ifade ediliyor. Bu başarı, Ethereum'dan sonra en çok kullanılan ekosistem olan Tron'a ait.

TRON; Bugün En Büyük İkinci Blockchain Ekosistemi

2019'dan bu yana, Tron istikrarlı bir büyüme kaydetti. Proje 2017 hype sırasında kuruldu, ancak Mayıs 2018'e kadar ana ağını başlatmadı. Ana ağ başlatıldığından beri, platform istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etti. Bu büyüme, özellikle devralımlarda, ortaklık anlaşmalarında kendini gösterdi. Başarı her projeyle birlikte topluluğunu taşıyan projenin liderine bağlanabilir.

Rapora göre, Dapp.com altı ana blok zincirini karşılaştırdı - Ethereum, EOS, TRON, Steem, TomoChain ve IOST. Ancak, Dapp.com’a göre Tron platformu, Temmuz ve Eylül 2019 arasındaki en aktif ikinci ekosistemdi.

Ayrıca, bu çeyrekte aktif olan Dapps sayısını 299'a getiren toplam 47 Dapps'ın piyasaya sürüldüğü de ortaya çıktı. Raporda, aynı dönemde Tron için toplam 462 milyon dolarlık bir hacim kaydedildi.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.