Tom Lee’den Visa açıklaması geldi

Tom Lee’den Visa açıklaması geldi
  • 15 Ekim 2019

Fundstrat Global Advisor Yönetici Ortağı ve Araştırma Başkanı Tom Lee, Visa'nın dijital varlık dünyasında "uzun vadeli bir kazanan" olabileceğini düşünüyor.
Geçen hafta The Scoop bölümünde Lee, The Block'a yaptığı açıklamada Visa, MasterCard ve Facebook gibi oyuncuların piyasa lideri olarak çıkacağını söyledi.

“Bugün herhangi bir geleneksel sermayenin kripto parçası olması gerçekten bir çağrı seçeneği çünkü kriptolar bu şirketlerin hiçbiri için gerçek değerin kaynağı olmayacak” ifadelerini kullanıyor.

Yine de Lee, Visa gibi şirketlerin, pek çok banka işlevini tamamlayan merkezi olmayan bir finans dünyasında "büyük kazananlar" olacağını düşündüğünü ifade ediyor.

Kripto katılımı açısından Visa ve MasterCard Libra Derneğine üye aynı zamanda. Ancak, Stripe ve PayPal ile birlikte her iki şirketten de tereddüt ve muhtemel çıkış raporları bulunuyor.

Bloomberg, şirketlerdeki yöneticileri çevreleyen veriler ve gizlilik sorunları ile ilgili endişeleri olduğunu bildirdi. PayPal, geçen hafta dernekten ayrılmadan önce endişelerini dile getirenlerden de biriydi.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.