Thomas Lee: Bitcoin çok kısa bir süre içinde Tüm zamanların rekorunu kıracak!

Thomas Lee: Bitcoin çok kısa bir süre içinde Tüm zamanların rekorunu kıracak!
  • 19 Haziran 2019

CNBC’nin  Futures Now programına konuşan Fundstrat kurucu ortağı ve araştırma başkanı Thomas Lee, bitcoin momentumuna bakıldığında, kripto varlığının çok kısa bir süre içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağını söyledi ve ekledi;

''Bir boğa piyasasının içindeyiz ve insanlar bu konuda oldukça sessiz. Bence bitcoin tüm zamanların en iyisine kolayca ulaşabilir”dedi.

Lee'ye göre şu anda Bitcoin’in önündeki en büyük engel 10 bin dolar barajı, bunun aşışması Bitcoin için uçuş moduda geçilmesi demek.

“Bitcoin’in geçmişte yaşadığı FOMO geçmişine göz attık ve bunun hemen hemen 10 bin dolar seviyelerine denk geldiğini gördük. Bitcoin ne zaman bu FOMO barajlarını geçse yüzde 200 ile yüzde 400 arasında değişen bir yükseliş göstermekte''

Kripto pazarı etrafındaki genel düşünce, geçtiğimiz hafta, Facebook'un yönettiği Libra derneği tarafından geliştirilen bir kripto aracı olan Libranın beyaz bülteninin yayınlanması nedeniyle gözle görülür şekilde düzeldi. 

Facebook, libra'yıdestekleyen bir kripto cüzdanı olan Calibra'yı 2020 yılına kadar Facebook Messenger ve WhatsApp'a entegre etmeyi planlıyor. Analistler, libra'nın önümüzdeki yıllarda dijital varlıkların yaygın olarak benimsenmesini teşvik etmesini bekliyorlar. 

Kripto sektöründe, yönetiminde 2 milyar dolarlık varlığa sahip bir yatırım şirketi olan Grayscale gibi firmaları işleten, kripto sektöründe lider bir girişim sermayesi şirketi olan Digital Currency Group'un CEO'su Barry Silbert, Libra'nın kripto varlıklarının tek büyük katalisti olabileceğini söyledi.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ