Telegram, TON blockchain'e katılımını açıkça onayladı

Telegram, TON blockchain'e katılımını açıkça onayladı
  • 15 Ekim 2019

Mesajlaşma uygulaması Telegram, TON blok zincirine dahil olmasıyla kamuoyunu bilgilendirdi ve hem TON hem de GRAM'i resmi web sitesinde hizmet sayfasında (ToS) belirtti.

ToS, "TON Blockchain ağı üzerinde hiçbir kontrolümüz yok ve bu nedenle Hizmetler aracılığıyla gönderdiğiniz hiçbir işlem detayının TON Blockchain üzerinde doğrulanıp onaylanmasını sağlayamıyoruz" ifadelerini kullanıyor.

Telegram ayrıca, firmanın "gönderdiğiniz işlemlerde herhangi bir iptal veya değişiklik talebinde bulunma olanağına sahip olmayacağını" vurguladı.

TON blok zincirini ve bununla ilişkili GRAM tokenını geliştirmek için 2018'in başında 1.7 milyar dolar fon toplmasına rağmen, Telegram, bu noktaya kadar TON'a dahil olmasıyla ilgili olarak sessiz kalmıştı.

Ağustos'ta, Telegram'ın TON'un halka açık testlerine başlamak üzere ayarlandığını ve blok zincirinde bir düğüm çalıştırmanın kodunu yayınladığını bildirmişti.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.