'Tam 20 milyon XRP hareket etti'

'Tam 20 milyon XRP hareket etti'
  • 15 Ekim 2019

XRP Balinaları hareket etti... Balina hareketlerini izleyen Twitter’daki hesap Whale Alert bugün 20 milyon XRP’nin hareket ettiğini bildirdi. Hareketin kaynağı belli değil. Ancak hamle Coinbase borsasına doğru yapılmış durumda.

Kripto para dünyası bu hareketle ilgili yorumlarda bulunuyor. Gönderilen XRP’nin Ripple’ın eski CEO’su olan Chris Larsen tarafından gönderildiği ifade ediliyor. Ancak Larsen böyle bir durumun olmadığını ifade ediyor. 

Kimi yorumcularda gönderilen fonun ardında Ripple’ın yer aldığını ve Ripple’ın bu fonları borsaya satmış olabileceğini ifade ediyorlar. 

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.