Sosyal ağ girişimi Karma, WAX için EOS'tan çıkıyor 

Abone Ol
Sosyal ağ girişimi Karma, WAX için EOS'tan çıkıyor 
Onur Altan Tan
 • 02 Aralık 2019
 • Yazar:

  Olumlu ve orijinal içeriğin paylaşımını teşvik etmek için tasarlanan merkezsiz bir sosyal ağ olan KARMA, bu hafta EOS (EOS) 'dan World Asset eXchange (WAX)' e taşınmayı planladığını açıkladı.

  Duyuruya göre, EOS blok zincirinden ayrılma kararı, aşağıdaki sebeplere dayanıyor:

  Üreticinin EIDOS durumuna ve yükseltmelerine cevap vermemesi

  Hesap oluşturma maliyeti (0,40 - 1,50 ABD Doları arasında)

  CPU / Bant Genişliği Maliyeti

  İşleyen bir İşçi Teklif Sistemi eksikliği

  Buna karşılık KARMA, diğer nedenlerin yanı sıra kalite blok üreticileri, ücretsiz hesapları, düşük CPU / Bant genişliği maliyetleri ve NFT işçiliği sistemi nedeniyle WAX'i uygun bir alternatif olarak görüyor.

  Mesajları artırmak ve orijinal içeriği teşvik etmek için kullanılan KARMA tokenları, otomatik olarak uygulama içindeki yeni zincire dönüştürülecek.

  Uygulamanın dışında tutulan tokenlar için WAX, aynı özel anahtar kullanılarak erişilebilen tüm EOS hesapları için adresler oluşturacak. Takas işlemi tamamlandıktan sonra, toplam token tedarikini korumak için eski EOS tabanlı tokenlar yakılacak.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  karma ile ilgili her şey

  Sosyal ağ girişimi Karma, WAX için EOS'tan çıkıyor 

  Sosyal ağ girişimi Karma, WAX için EOS'tan çıkıyor 

  Olumlu ve orijinal içeriğin paylaşımını teşvik etmek için tasarlanan merkezsiz bir sosyal ağ olan KARMA, bu hafta EOS (EOS) 'dan World Asset eXchange (WAX)' e taşınmayı planladığını a...

  • 02 Aralık 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.