Son 1 Ay İçinde 300'den Fazla Bitcon ATM'si Kuruldu

Son 1 Ay İçinde 300'den Fazla Bitcon ATM'si Kuruldu
  • 11 Haziran 2019

Yayınlanan verilere göre, ay boyuncu 306 tane yeni bitcoin ATM atm si açıldığını ve bu sayının 4.690'dan 4.898'e çıktığını bildirdiler.

Coinatmradar tarafından sağlanan rapora göre geçtiğimizay çok sayıda Bitcoin ATM açıldı. Öyle ki Mayıs 2019 genelinde açılan toplam ATM sayısı son bir yılın rekoruna ulaştı. ATM sayısın bu kadar artması kripto para piyasasındaki artışla aynı zamana denk gelmesi de oldukça önemli.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ