Skype ve Intercom'un kurucuları Bitcoin ve kriptolara yatırım yapıyor

Abone Ol
Skype ve Intercom'un kurucuları Bitcoin ve kriptolara yatırım yapıyor
Serkan Aydın
 • 18 Kasım 2020
 • Yazar:

  Skype ve Intercom'un kurucuları, Bitcoin'e Yatırım yaparak bu kervana son yüksek profilli girişimciler arasına girdiler.

  Telekomünikasyon uygulaması Skype'ın kurucu ortağı Jaan Tallinn, prestijli ekonomi dergisi Fortune'a yeni bir röportajda kişisel servetinin çoğunu kripto para biriminde tuttuğunu söyledi.

  Tallinn, bu yılın başlarında, AI risklerine odaklanan bir finanse etmek için İngiltere merkezli bir yapay zeka şirketi olan Fakülte'ye yaklaşık 316.000 $ değerinde Bitcoin bağışladı. 2018'de aynı amaç için yaklaşık 434 bin dolar değerinde Ethereum bağışladı.

  Aynı zamanda, Müşteri iletişim şirketi Intercom'un kurucu ortağı ve başkanı Eoghan McCabe, Twitter'da Bitcoin'i de desteklediğini söyledi.

  McCabe: "Yıllarca uğraştıktan sonra, Bitcoin vagonuna sıkıca atladığımı ve şimdi herkesin aynısını yapmasını istediğimi duyurmak isterim." dedi.

  McCabe, BTC'yi "hodl" teşvik ediyor ve oğul kurumsalın onu, varlığın "ana akım haline geldiğine" ikna edebiliyor.

  Ancak McCabe, dijital başkasının benimsemeyeceğini belirtiyor.

  "Ne yazık ki. Büyük fizik yasaları, bir kurucunun bir şeyin iyi bir fikir olduğunu düşünmesi ile bu fikre göre hareket etmesi gerektiğini gösteriyor. Ama aynı zamanda Bitcoin'in henüz bizim için uygun olmadığını düşünüyorum.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Skype ile ilgili her şey

  Skype ve Intercom'un kurucuları Bitcoin ve kriptolara yatırım yapıyor

  Skype ve Intercom'un kurucuları Bitcoin ve kriptolara yatırım yapıyor

  Skype ve Intercom'un kurucuları, Bitcoin'e Yatırım yaparak bu kervana son yüksek profilli girişimciler arasına girdiler. Telekomünikasyon uygulaması Skype'ın kurucu ortağı Jaan Tallinn, ...

  • 18 Kasım 2020
  SpankChain'den Yetişkinlere İçerik Sağlayıcıları İçin Kripto Ödemeleri

  SpankChain'den Yetişkinlere İçerik Sağlayıcıları İçin Kripto Ödemeleri

  Yetişkin endüstrisi odaklı blockchain projesi SpankChain kripto merkezli bir ödeme platformu başlattı. SpankPay hizmeti, kullanıcıların kripto para birimleri ile ödeme yapmalarına o...

  • 01 Ağustos 2019
  Skype'ta XRP Ödeme Sistemi Müjdesi

  Skype'ta XRP Ödeme Sistemi Müjdesi

  Dünyaca ünlü iletişim uygulaması Skype'ın, XRP entegrasyonuna sahip olmasının ve platformda XRP aracılığı ile mikro ödeme yapılmasının önünün açıldığı düşünülünüyor. S...

  • 13 Nisan 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.