Siz hangisini seçerdiniz?..

Abone Ol
Siz hangisini seçerdiniz?..
Onur Altan Tan
 • 03 Şubat 2020
 • Yazar:

  Stablecoin (sabit para), kripto para dünyasında değeri sabit tutulmaya çalışılan dijital varlıkları ifade ediyor. En çok kullanılan stablecoin ise Tether. 

  Ancak değerini dolara sabitleyen Tether aynı zamanda en tartışmalı sabit para. Çünkü Tether hiçbir zaman çıkardığı coinler kadar gerçek dolar tuttuğunu tam olarak ispat edemedi. Bankalar Tether ile bu konuda çalışmaya yanaşmadı. Sonunda Tether yetkilileri bile çıkardıkları coinlerin sadece %70 kadarının gerçek dolar karşılığı olduğunu itiraf etti.

  ERKAN ÖZ'ÜN YAZISININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Tether gold ile ilgili her şey

  Siz hangisini seçerdiniz?..

  Siz hangisini seçerdiniz?..

  Stablecoin (sabit para), kripto para dünyasında değeri sabit tutulmaya çalışılan dijital varlıkları ifade ediyor. En çok kullanılan stablecoin ise Tether.  Ancak değerini dolara sa...

  • 03 Şubat 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.