SEC onayını alan şirketten devasa token teklifi

SEC onayını alan şirketten devasa token teklifi
  • 11 Eylül 2019

Blockstack bilgi işlem ağı ve uygulama ekosisteminin arkasındaki firma olan Blockstack PBC, Salı günü yaptığı açıklamada, Reg A + kapsamında onaylanan ilk Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) token teklifinden 15.5 milyon dolar fon topladığını açıkladı.

Token teklifi 60 gün sürdü ve 9 Eylül'de sona erdi. SEC’e verilen evraka göre, şirket fiyatları 0.12 ile 0.30 dolar arasında olan 74 milyon Stacks tokenini sattı. Bu arada, SEC Reg S hükümleri uyarınca ayrı bir token teklifi 7.6 milyon dolara satılırken, satış halen 40 milyon token teklifiyle devam etmekte. Toplamda, Blockstack iki token teklifinden 23 milyon doların üzerinde para topladı.

Geçen hafta verilen ayrı bir SEC dosyasında, şirket 62 milyon tokenin mevcut olduğu Reg A + kapsamında genel teklifinin yüzde 75’inin gerçekleştiğini ifade ediyor. Bununla birlikte, en son belge, genel teklifte yalnızca 36 milyon token satıldığını, diğer tokenlerin ise indirimli fiyatla kupon sahiplerine verildiğini gösteriyor.

Basın bülteninde Blockstack, ayrıca Asya girişim şirketleri HashKey Digital Asset Group ve SNX Holding liderliğindeki Fenbushi Ventures, Fundamental, Spartan Group ve diğer Asya fonlarının katılımıyla stratejik bir yatırım aldığını da belirtiyor.

Şirket ayrıca basın bültenine göre ek bir teklif sunmayı daha düşünüyor.

Temmuz ayında, firma, düzenli bir halka arz ile kıyaslandığında daha az masraflı ve daha az sıkı açıklama gereksinimi olan bir SEC hüküm olan Reg A + kapsamında bir token teklifi yapmak için ilk SEC onayını aldı.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş