Santiment'e göre, bu 3 altcoin Bitcoin’den daha fazla yükselebilir

Abone Ol
Santiment'e göre, bu 3 altcoin Bitcoin’den daha fazla yükselebilir
Gökçe Hürata
 • 12 Temmuz 2020
 • Yazar:

  Kripto para birimi analiz firması Santiment'e göre, üç altcoinin kısa vadede Bitcoin'den daha fazla yükselme eğilimi gösterdiği görülüyor.

  Şirket 7 Temmuz'da analiz ettiği kripto para birimleri arasında en “yükseliş” görünümüne sahip kripto para birimi olarak Chainlink’i  (LINK) gösteriyor. LINK, Çin'in ilk ulusal düzey Blockchain derneği Çin'in Blockchain Servis Ağı'nın (BSN) platformun teknolojisini kullandığını açıkladıktan sonra 9 Temmuz'da 6,51 dolara ulaşmıştı.

  Öte yandan şirket, performansı ile Bitcoin'i aşacağına inandığı diğer altcoinlerin olduğuna inanıyor. Bunlar Ren (REN) ve Ethereum (ETH).

  Şirket, her bir varlığın üç günlük ortalamalarını üç metrikte dikkate aldı. Bunlar Daily Effective Addresses, NVT Rate ve Volume of Emotion Consumed

  Santiment, her bir kripto para birimini 0 ila 10 arasında bir derecelendirme sistemi ile ele aldı. 0 düşüş eğilimini gösteriyor. 10 ise yükseliş eğiliminin en uç noktasını gösteriyor. 5 rakamı fiyatın yatay olacağı anlamına gelir.

  Yukarıdaki incelemelere dayanarak, ETH 6.8 puan ile hafif bir artış eğilimi gösteriyor.

  Değerlendirmeden LINK 7,2, REN 6,3 ve SNX 4,5 aldı. SNX skoru nötr olduğu anlamına gelir veya hafif bir düşüş eğilimi gösterebilir.

  Şirket, bu noktaların hiçbirinin Santiment'in uzun vadeli görüşünü yansıtmadığı konusunda uyarıyor.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Santiment ile ilgili her şey

  Santiment'e göre, bu 3 altcoin Bitcoin’den daha fazla yükselebilir

  Santiment'e göre, bu 3 altcoin Bitcoin’den daha fazla yükselebilir

  Kripto para birimi analiz firması Santiment'e göre, üç altcoinin kısa vadede Bitcoin'den daha fazla yükselme eğilimi gösterdiği görülüyor. Şirket 7 Temmuz'da analiz ettiği kripto para...

  • 12 Temmuz 2020
  Bu iki ‘altcoin’e dikkat!

  Bu iki ‘altcoin’e dikkat!

  Kripto analitiği firması Santiment, Ethereum (ETH), Basic Attention Token (BAT) ve Maker'ın (MKR) kısa vadede birkaç metriğe dayalı olarak daha fazla yükseliş gösterdiğini bildirdi. Şir...

  • 15 Haziran 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.