Sanal döviz bürosu, bu yaz kendi 'blockchain'ini sunmayı planlıyor

Sanal döviz bürosu, bu yaz kendi 'blockchain'ini sunmayı planlıyor
  • 11 Mart 2020

9 Mart'ta, sanal bir döviz borsası olan Liquid by Quoine'i işleten QUOINE, kendi blok zinciri "Liquid Distributed Ledger [LDL]" nin gelişim durumunu resmi bir blog yazısı aracılığıyla açıkladı. Liquid LDL Şubat ayında bir test ağı başlattı ve Haziran'dan Eylül'e kadar bir ana ağ yayınlamayı planlıyor.

İŞTE TÜRKİYE’NİN İLK BLOCKCHAİN EKOSİSTEMİ… TIKLAYIN

Quoine tarafından yayınlanan yol haritasına göre Liquid LDL, finansal hizmetler ve finansal teknoloji şirketleri için blok zincirinde ürünler oluşturmak için bir platform. Liquid by Quoine, listelenen kendi sanal para birimi QASH'i yerel para birimi olarak kabul ediyor. QASH bahislerini desteklemeyi planlıyor.

Liquid LDL, geliştiriciler için kullanım kolaylığını vurguladı. Örneğin, Ethereum üzerinde dağıtılmış uygulamalar geliştiriyorsanız, Solidity ve Vyper gibi akıllı sözleşme geliştirme için özel diller öğrenmeniz gerekecek. Liquid LDL'nin akıllı sözleşmeleri, C ++ gibi mevcut geliştirme dilleriyle uyumlu ve geliştirme kolaylığını vurguluyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Liquid by quoine ile ilgili her şey

Sanal döviz bürosu, bu yaz kendi 'blockchain'ini sunmayı planlıyor

Sanal döviz bürosu, bu yaz kendi 'blockchain'ini sunmayı planlıyor

9 Mart'ta, sanal bir döviz borsası olan Liquid by Quoine'i işleten QUOINE, kendi blok zinciri "Liquid Distributed Ledger [LDL]" nin gelişim durumunu resmi bir blog yazısı aracılığıyla açık...

  • 11 Mart 2020
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.