Samsungs Sds'den Yeni Çözümler

Samsungs Sds'den Yeni Çözümler
  • 18 Haziran 2019

Güney Kore'li teknoloji devi Samsung'un IT iştiraki, müşterilerin blockchain konusunda endişelerini gidermeyi amaçlayan üç yeni ürün lanse ediyor. Teknolojiyi hayata geçirirken sorun olarak gördüklerini izleyen Samsung SDS, yeni tekliflerinin müşteri tabanı arasındaki temel ilgi alanlarına yönelik olacağını söyledi.

“Şirketler blok zincirleme teknolojisini işlerine uyguladıklarında, farklı blok zinciri teknolojilerini birbirine bağlayan [...] çeşitli endüstrilerdeki hizmetleri birleştirmek konusunda kaygı duyuyorlar. Samsung SDS, bu tür zorlukları çözmek için '3C' çözümleri önermektedir; Yakınsama, Bağlanabilirlik, Bulut. ”

Ürünlerin kendileri sağlık ve finans endüstrilerini birleştirmek için blok zinciri bazlı bir “Otomatik Sigorta Talep Hizmeti, ve finansal endüstriler, iki havaalanının blok zinciri platformlarını birbirine bağlamak için bir pilot program ve mevcut Nexledger platformunun bulut tabanlı bir uygulamasını içerir.

Sigorta aracının Ağustos ayının sonuna kadar yayına gireceği belirtilirken, Samsung SDS blockchain paketinin kullanımını genişletmek için ek ortaklıklar kurmayada devam ediyor. 

Samsung SDS’deki Blockchain Center’ın kıdemli başkan yardımcısı ve lideri Jeanie Hong konu hakkında şunları söyledi;

''Blockchain işimizi, kurumsal müşterilerin dijital dönüşümlerini desteklemek için bulut tabanlı Nexledger Universal ile genişleteceğiz.''

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ