Samsungs Sds'den Yeni Çözümler

Samsungs Sds'den Yeni Çözümler

  • Haziran 18 ,2019

Güney Kore'li teknoloji devi Samsung'un IT iştiraki, müşterilerin blockchain konusunda endişelerini gidermeyi amaçlayan üç yeni ürün lanse ediyor. Teknolojiyi hayata geçirirken sorun olarak gördüklerini izleyen Samsung SDS, yeni tekliflerinin müşteri tabanı arasındaki temel ilgi alanlarına yönelik olacağını söyledi.

“Şirketler blok zincirleme teknolojisini işlerine uyguladıklarında, farklı blok zinciri teknolojilerini birbirine bağlayan [...] çeşitli endüstrilerdeki hizmetleri birleştirmek konusunda kaygı duyuyorlar. Samsung SDS, bu tür zorlukları çözmek için '3C' çözümleri önermektedir; Yakınsama, Bağlanabilirlik, Bulut. ”

Ürünlerin kendileri sağlık ve finans endüstrilerini birleştirmek için blok zinciri bazlı bir “Otomatik Sigorta Talep Hizmeti, ve finansal endüstriler, iki havaalanının blok zinciri platformlarını birbirine bağlamak için bir pilot program ve mevcut Nexledger platformunun bulut tabanlı bir uygulamasını içerir.

Sigorta aracının Ağustos ayının sonuna kadar yayına gireceği belirtilirken, Samsung SDS blockchain paketinin kullanımını genişletmek için ek ortaklıklar kurmayada devam ediyor. 

Samsung SDS’deki Blockchain Center’ın kıdemli başkan yardımcısı ve lideri Jeanie Hong konu hakkında şunları söyledi;

''Blockchain işimizi, kurumsal müşterilerin dijital dönüşümlerini desteklemek için bulut tabanlı Nexledger Universal ile genişleteceğiz.''