'RippleNet ekim ayında 2018 yılı kadar işlem gerçekleştirdi'

'RippleNet ekim ayında 2018 yılı kadar işlem gerçekleştirdi'
  • 07 Kasım 2019

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, RippleNet 2019 işlemlerinin yeni seviyeler belirlediğini açıkladı. Firma, On-Demand likiditesinin olumlu kabul edildiğini açıkladığı yıllık Swell konferansına ev sahipliği yaptı. Hizmet şu anda Filipinler, Meksika ve Brezilya'da çalışmakta.

Ripple’ın başarı yolculuğu günün her saati artıyor. Singapur'da düzenlenen yıllık Ripple Swell Konferansı 2019'da CEO, RippleNet işlemlerinin 2018 kayıtların tümünü aştığından, şirket için kesin ana hatlar ortaya koydu. Brad Garlinghouse, “RippleNet, Ekim ayında 2018'in hepsinden daha fazla işlem gerçekleştirdi” diyerek oturumuna başladı.

Swell Konferansı, bugün küresel ödemelerde ortaya çıkan gelişmeleri paylaşmak için dünyanın en güvenilir seslerini finansal hizmetler, ödemeler, teknoloji ve politikalar arasında bir araya getirmeyi amaçlayan Ripple tarafından başlatılan yıllık bir toplantı.

Buna ek olarak, Ripple’ın xRapid ve xCurrent'ın tek bir Talep Üzerine Likiditeye entegrasyonu da olumlu yanıt almış durumda. Platform, 300 kişiden 12'sinin konsantrasyonu en son ürüne kaydırması nedeniyle zaten mükemmelleşmiş vaziyette. Şimdilik servis, Filipinler, Brezilya ve Meksika gibi bölgelerde faaliyet gösteriyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.