Ripple’ın ödeme çözümü büyümesini sürdürüyor... İşte yeni hedefler

Ripple’ın ödeme çözümü büyümesini sürdürüyor... İşte yeni hedefler
  • 08 Kasım 2019

Ripple, '20’den fazla müşterinin, XRP'nin yer aldığı ödeme çözümünü kullandığını söylüyor...

Blockchain ödemeleri şirketi Ripple, “iki düzineden fazla” müşterinin, sınır ötesi ödemeleri düzenlemek için XRP kripto para birimini kullanan Talep Üzerine Likidite (ODL) çözümünü kullandığını söyledi.

Bu müşterilerden bazıları arasında para transfer şirketleri MoneyGram, Viamericas ve FlashFX, işverenleri serbest çalışanlarla ile birleştiren çevrimiçi iş gücü platformu goLance ve Flash servis sağlayıcısı Interbank Peru yer alıyor.

Ripple’ın ODL ödemeleri çözümü geçtiğimiz yıl ticari olarak başlatıldı ve “ODL’yi kullanarak ilk çeyrekten sonuna kadar 7 kattan daha fazla işlem yapıldı.
ODL şu anda Meksika, Filipinler ve Avustralya pazarlarını desteklemekte. Ripple, Brezilya’ya verilen desteğin “yakında olacağını” ve Asya-Pasifik (APAC), Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki (EMEA) ve Latin Amerika’daki (LatAm) ek koridorlara ilişkin çalışmaların sürdüğünü belirtiyor.

Ripple’ın, XRP’yi varsayılan olarak kullanamayan ancak müşterilerin kullanma seçeneği olan, diğer çözümü RippleNet’in “işlemlerde yıldan yıla 10x büyüme” gerçekleştirdiği ifade ediliyor.

Ripple “Bu yıl Ripple için şimdiye kadarki en güçlü hamlemiz. 2019'da müşterilerle sürekli bir ivme yakaladığımızı, RippleNet'in büyümesini ve Talep Üzerine Likidite'nin kabul edildiğini gördük” açıklamasını yapıyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.